NIEDZIELA  26.06.2022 r.

 Chrystus wyzwolił nas, abyśmy byli prawdziwie wolni i mogli służyć jedni drugim w miłości. Wyswobodził nas, abyśmy prowadzeni przez Ducha, miłowali się wzajemnie tak jak On nas umiłował. Żyjemy w Duchu Świętym, by kochać braci, bo całe prawo streszcza się i wypełnia w tym jednym nakazie, aby kochać jak Chrystus.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Popołudniu zapraszam na nabożeństwo czerwcowe o g. 15.00.
  2. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe będą sprawowane w poniedziałek, wtorek i czwartek po mszy św., w środę o g. 16.30.
  3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po mszy św.
  4. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w środę i piątek od g. 16.00.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed I piątkiem codziennie pół godziny przed mszą św. i w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  6. W I piątek miesiąca nabożeństwo do NSPJ o g. 16.30.
  7. W I sobotę miesiąca zapraszam na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po mszy wieczornej. Róże Różańcowe zapraszam na mszę św. w ich intencji o g. 7.00. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Wieczorem o g. 21.00 zapraszam na Apel Jasnogórski przy kapliczce NMP w intencji pokoju.
  8. Duszpasterskie odwiedziny chorych w sobotę od g. 8.30. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
  9. W okresie wakacyjnym msze św. w czwartki będą sprawowane o g. 7.00.
  10. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na naszą parafię.

Myśl tygodnia:

Ku wolności wyswobodził nas Chrystus. A zatem trwajcie w niej i nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli. Wy zatem, bracia, powołani zostaliście do wolności. Tylko nie bierzcie tej wolności za zachętę do hołdowania ciału, wręcz przeciwnie, miłością ożywieni służcie sobie wzajemnie. (Ga 5,1.13)