NIEDZIELA  14.04.2024 r.

 Jezus Chrystus jest ofiarą przebłagalną za grzechy całego świata. On jest Barankiem Bożym, który zgładził grzech świata. On cierpiał i trzeciego dnia zmartwychwstał dla naszego usprawiedliwienia. W Jego imię jest głoszone wszystkim ludziom nawrócenie i odpuszczenie grzechów. Kto wierzy w Niego i zachowuje Jego przykazania, ten prawdziwie jest uczniem Pańskim, w którym miłość Boża jest doskonała.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Rozpoczynamy dzisiaj XVI Tydzień Biblijny, którego motywem przewodnim są słowa: "Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i ludźmi w kościele", nawiązujące do tematu roku duszpasterskiego Kościoła w Polsce – "Uczestniczymy we wspólnocie Kościoła”.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę i piątek od g. 16.00.
  3. Nowenna do MB Nieustającej pomocy w środę po mszy św.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, dzień kiedy czcimy Boga bogatego w miłosierdzie. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o g. 16.30.
  5. Spotkanie młodzieży kl. VIII związane z bierzmowaniem w poniedziałek o g. 17.00.
  6. Bóg zapłać za ofiary zebrane w minioną niedzielę na naszą parafię. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zebrana ofiara na radio diecezjalne Anioł Beskidów. Proszę Róże Różańcowe o przeprowadzenie zbiórki.

 Myśl tygodnia:

Tak jest napisane: Mesjasz będzie cierpiał i trzeciego dnia zmartwychwstanie; w imię Jego głoszone będzie nawrócenie i odpuszczenie grzechów wszystkim narodom, począwszy od Jerozolimy. Wy jesteście świadkami tego. (Łk 24, 46-48)