NIEDZIELA  9.06.2024 r.

 Wszystko przemija i przeminie, niebo i ziemia przeminą, nastanie nowe stworzenie, nowe niebo i nowa ziemia. Pierwsze rzeczy przeminą i wszystko będzie nowe, a Bóg będzie wszystkim we wszystkim... Tam śmierci już więcej nie będzie, ani żadnego zła i nieprawości. Wiemy, że Bóg, który wskrzesił Jezusa, z Jezusem przywróci życie także nam. Zbliża się już koniec wszystkiego, ale radujemy się, bo nasze doczesne utrapienia i uciski, przyniosą nam bezmiar wiekuistej chwały w domu Ojca, w domu wiecznie trwałym w niebie.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Popołudniu zapraszam na nabożeństwo czerwcowe o g. 15.00. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe w środę i piątek o g. 16.30, w pozostałe dni tygodnia po mszy św.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę i w piątek od g. 16.00.
  3. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po mszy św.
  4. W dniach 6 – 11 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Bliższe informacje i terminy zapisów znajdziemy na naszej stronie parafialnej w zakładce >>aktualności.
  5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w minioną niedzielę na naszą parafię. 

Myśl tygodnia:

"Któż jest moją matką i którzy są moimi braćmi?" I spoglądając na siedzących dokoła Niego, rzekł: "Oto moja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten jest Mi bratem, siostrą i matką". (Mk 3, 33-35)