NIEDZIELA  20.11.2022 r.

 

  Nikt nie może przyjść do Chrystusa, jeśli nie jest mu to dane od Ojca. To Ojciec wyrwał nas z mocy ciemności i przeniósł pod panowanie swego umiłowanego Syna, w którym odpuścił nam wszystkie grzechy przez Jego krew. Ojciec przez Chrystusa pojednał ze sobą wszystko, co jest na ziemi i na niebie, przywracając pokój przez krew krzyża Jego.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która zamyka rok liturgiczny. Po mszy św. odnowimy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W diecezjach odbywa się Światowy Dzień Młodzieży. W naszej diecezji spotkanie młodzieży rozpocznie się w kościele Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim o g. 15.00.
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po mszy św.
  3. Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszam w środę i piątek od g. 16.00.
  4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek o g. 17.00.
  5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek o g. 16.15.
  6. W zakrystii można nabyć świece Wigilijnej Pomocy Dzieciom.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres adwentu. W tym dniu, z okazji przypadającego 25 listopada wspomnienia świętej Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki kolejarzy, zapraszam naszych Kolejarzy wraz z rodzinami na mszę św. w ich intencji o g. 12.00.
  8. W przyszłą niedzielę gościmy w naszej parafii ks. Alojzego Malcherczyka, posługującego w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Irpinie na Ukrainie.

Myśl tygodnia:

Wszystko przez Niego i dla Niego zostało stworzone. On jest przed wszystkim i wszystko w Nim ma istnienie. I On jest Głową Ciała, to jest Kościoła. (Kol 1,15-18)