INTENCJE MSZY ŚW. 01/01/2019 - 31/12/2019

Wtorek 1 stycznia 2019 

8:00

 

10:30

W intencji Parafian

Środa 2 stycznia 2019 

18:00

 

Czwartek 3 stycznia 2019 

18:00

 

Piątek 4 stycznia 2019 

18:00

Za ++ rodziców Adelę i Karola Folkmanów, ++ z rodzin Folkman, Dziemba i dusze w czuśćcu cierpiące

Sobota 5 stycznia 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

 

Niedziela 6 stycznia 2019 

8:00

Za + Mieczysława Stefka i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 7 stycznia 2019 

18:00

 

Wtorek 8 stycznia 2019 

7:00

 

Środa 9 stycznia 2019 

18:00

Za ++ Erwina Samlika, rodziców, teściów i siostrę Helenę Kuśnierz

Czwartek 10 stycznia 2019 

18:00

 

Piątek 11 stycznia 2019 

18:00

 

Sobota 12 stycznia 2019 

7:00

 

18:00

W intencji Berrnardy z ok. 50 r. ur.

Niedziela 13 stycznia 2019 

8:00

W intencji Szymona z ok. 18 r. ur.

10:30

W intencji Marii z ok. 90 r. ur.

Poniedziałek 14 stycznia 2019 

18:00

Za ++ Józefa Stawarczyka w I r. śm. i Franciszkę i Władysława Pigwów

Wtorek 15 stycznia 2019 

7:00

 

Środa 16 stycznia 2019 

18:00

Za ++ Zofię i Alojzego Kaplitów, syna Emeryka, synową Helenę, wnuczkę Urszulę, dziadków z obu stron oraz Halinę i Jana Grinigów, syna i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 17 stycznia 2019 

18:00

Za ++ Karola Kaszę, dwie żony, córkę, syna, synową, wnuka oraz ++ z rodzin Kasza i Staniczek

Piątek 18 stycznia 2019 

18:00

W intencji Alicji z ok. 60 r. ur.

Sobota 19 stycznia 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Elżbietę i Ludwika Chudych, Janinę i Stanisława Kowalczyków, Edwarda Kos i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 20 stycznia 2019 

8:00

Za ++ Józefa Rychłego, żonę Annę, córkę Marię, synów Franciszka i Jana, wnuków Władysława i Aleksandra

10:30

W intencji Daniela z ok. 18 r. ur.

Poniedziałek 21 stycznia 2019 

18:00

 

Wtorek 22 stycznia 2019 

7:00

 

Środa 23 stycznia 2019 

18:00

Za ++ Kazimierza Gizę, żonę Eugenię, synów Czesława, Andrzeja, Janusza, zięcia Jacka i ++ z rodzin Giza, Hanzel

Czwartek 24 stycznia 2019 

18:00

 

Piątek 25 stycznia 2019 

18:00

 

Sobota 26 stycznia 2019 

7:00

 

11:00

W intencji Członków Koła Emerytów i Rencistów nr 10 w Zebrzydowicach i ich rodzin oraz za ++ członków koła.

18:00

Za + Bogdana Taraszkiewicza w I r. śm.

Niedziela 27 stycznia 2019 

8:00

W intencji Danieli, Bernarda, Daniela i Krzysztofa z ok. ur. i Sebastiana z ok. im.

10:30

Sierny

Poniedziałek 28 stycznia 2019 

18:00

 

Wtorek 29 stycznia 2019 

7:00

 

Środa 30 stycznia 2019 

18:00

Za ++ rodziców Ewę i Józefa Łupieżowców

Czwartek 31 stycznia 2019 

18:00

 

Piątek 1 lutego 2019 

18:00

 

Sobota 2 lutego 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

a + Lubomira Bosowskiego w 3 r. śm. i ++ z rodziny Herman i Bosowski

Niedziela 3 lutego 2019 

8:00

Za ++ Wiktorię i Franciszka Szkrobiszów, ++ z rodzin Jastrzembski, Skrobisz

10:30

 

Poniedziałek 4 lutego 2019 

18:00

 

Wtorek 5 lutego 2019 

7:00

 

Środa 6 lutego 2019 

18:00

Za ++ Antoninę i Władysława Karasińskich

Czwartek 7 lutego 2019 

18:00

 

Piątek 8 lutego 2019 

18:00

Za ++ Alojzję Kłopeć, męża, zięcia, wnuka, ++ z rodzin Kłopeć, Szopa

Sobota 9 lutego 2019 

7:00

 

18:00

 

Niedziela 10 lutego 2019 

8:00

Za ++ Justynę i Piotra Łojków, Annę i Henryka Stefków i ++ z rodziny

10:30

W intencji Mirosława z ok. 50 r. ur.

Poniedziałek 11 lutego 2019 

18:00

W intencji rodziny o zdrowie i błogosławieństwo Boże

Wtorek 12 lutego 2019 

7:00

 

Środa 13 lutego 2019 

18:00

Za ++ Bronisława Sztemona, rodziców i siostrę Annę

Czwartek 14 lutego 2019 

7:00

 

Piątek 15 lutego 2019 

18:00

Za + Kamila Rutkowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 16 lutego 2019 

7:00

 

18:00

Za + Alicję Linert z ok. ur.

Niedziela 17 lutego 2019 

8:00

W intencji Karoliny z ok. 18 r. ur.

10:30

Za ++ Aleksandrę Janiurek, męża Antoniego i rodziców

Poniedziałek 18 lutego 2019 

18:00

 

Wtorek 19 lutego 2019 

7:00

 

Środa 20 lutego 2019 

18:00

 

Czwartek 21 lutego 2019 

7:00

 

Piątek 22 lutego 2019 

18:00

Za ++ Romana Bogacza, żonę Marię, ++ z rodzin Bogacz, Stawarczyk

Sobota 23 lutego 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Annę i Józefa Rychłych, córkę Marię, synów Franciszka i Jana, synową Elżbietę, zięcia Józefa i wnuków Aleksandra i Władysława

Niedziela 24 lutego 2019 

8:00

 

10:30

Za ++ Władysława Kolka w 4 r. śm., brata Aleksandra, rodziców i dziadków

Poniedziałek 25 lutego 2019 

18:00

 

Wtorek 26 lutego 2019 

7:00

 

Środa 27 lutego 2019 

18:00

Za ++ Krystynę Mieczkowską w I r. śm. i męża Stanisława

Czwartek 28 lutego 2019 

18:00

Za ++ Antoninę Białoń, męża Brunona i ++ z rodzin Klepek, Białoń

Piątek 1 marca 2019 

18:00

 

Sobota 2 marca 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

13:00

Ślub: Natalia Stawarczyk - Paweł Paździor

18:00

Za ++ rodziców Stefanię i Józefa Grygierków i bratową Stanisławę

Niedziela 3 marca 2019 

8:00

Za ++ Teofila Kopla, żonę Stefanię, rodzeństwo, rodziców z obu stron i zięcia Czesława

10:30

Za + Marię Gołka w 20 r. śm.

Poniedziałek 4 marca 2019 

18:00

 

Wtorek 5 marca 2019 

7:00

 

Środa 6 marca 2019 

9:00

W intencji Parafian

18:00

 

Czwartek 7 marca 2019 

18:00

Za ++ męża Kazimierza Taraszkiewicza w r. śm., rodziców z obu stron, Magdę Taraszkiewicz oraz rodzeństwo Kazimierza, Mariana, Bolesława, Stasia, Bogusi i dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek 8 marca 2019 

18:00

W intencji ks. proboszcza z ok. 60 r. ur. od Róż Różańcowych

Sobota 9 marca 2019 

7:00

Za ++ Elżbietę i Władysława Kondziołków i ++ z rodziny

18:00

Za ++ Aleksandrę i Jerzego Janochów i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 10 marca 2019 

8:00

W intencji kobiet naszej parafii

10:30

W intencji ks. proboszcza z ok. 60 r. ur. od parafian

Poniedziałek 11 marca 2019 

18:00

 

Wtorek 12 marca 2019 

7:00

 

Środa 13 marca 2019 

18:00

Za ++ Erwina Samlika, syna, zięcia, rodziców, teściów i ++ z rodziny

Czwartek 14 marca 2019 

18:00

Za ++ Lidię Kłopeć w r. śm. i rodziców z obu stron

Piątek 15 marca 2019 

18:00

Za ++ Zofię Górecką w 34 r. śm., dwóch mężów, synów Władysława i Henryka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 16 marca 2019 

7:00

Za ++ rodziców Anielę i Stanisława, dziadków Annę i Franciszka, Martę i Józefa oraz dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

Za ++ Emila i Emilię Burkotów, synów Henryka i ks. Antoniego

Niedziela 17 marca 2019 

8:00

W intencji Haliny z ok. ur. i całej rodziny

10:30

Za ++ Jacka Krysztofiaka, ojcas Henryka, ++ z rodzin Krysztofiak, Grześkowiak

Poniedziałek 18 marca 2019 

18:00

W intencji Urszuli z ok. ur.

Wtorek 19 marca 2019 

7:00

W intencji ks. proboszcza z ok. imienin od Róż Różńcowych

Środa 20 marca 2019 

18:00

Za ++ Stefanię i Józefa Drapów, ++ z rodzin Łojek, Drapa

Czwartek 21 marca 2019 

18:00

Za ++ Antoniego Janiurka, żonę Aleksandrę i rodziców

Piątek 22 marca 2019 

18:00

Za ++ Adolfinę i Frydolina Tymichów, ++ z rodzin Tymich, Łojek i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 23 marca 2019 

7:00

 

18:00

Za + Franciszka Rychłego w 10 r. śm.

Niedziela 24 marca 2019 

8:00

Za + Anielę Walica w I r. śm. i ++ z rodziny

10:30

W iuntencji Karola z ok. 10 r. ur. całej rodziny

Poniedziałek 25 marca 2019 

18:00

Za + Marię Haratyk

Wtorek 26 marca 2019 

7:00

 

Środa 27 marca 2019 

18:00

Za + Janusza Gizę w 13 r. śm.

Czwartek 28 marca 2019 

18:00

Za ++ Szymona Szkanderę w I r. śm. i Krzysztofa Ronkiewicza w 5 r. śm.

Piątek 29 marca 2019 

18:00

Za ++ Roberta i Reginę Somerlików, ich rodziców i rodzeństwo

Sobota 30 marca 2019 

7:00

Za ++ Eugeniusza Drapę w I r. śm., żonę Anielę i ++ z rodziny Drapa, Czapla

18:00

Za ++ Erwina Martinka, rodziców z obu stron i ich rodzeństwo

Niedziela 31 marca 2019 

8:00

Za ++ Józefa Staniek, syna Romana, ++ z rodzin Staniek, Ściskała

10:30

Za ++ rodziców Amalię i Józefa Piekarczyków oraz dziadków

Poniedziałek 1 kwietnia 2019 

18:00

 

Wtorek 2 kwietnia 2019 

7:00

 

Środa 3 kwietnia 2019 

18:00

Za + Wiesława Samlika w r. śm.

Czwartek 4 kwietnia 2019 

18:00

 

Piątek 5 kwietnia 2019 

18:00

Za ++ Tomasza Wojtasa, brata Józefa i rodziców

Sobota 6 kwietnia 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Józefa Kotlorza, żonę, córkę i ++ z rodziny

Niedziela 7 kwietnia 2019 

8:00

Za ++ Martę i Jezrzego Szkanderów, córgę Olgę i dwóch zięciów

10:30

Za ++ Marię i Antoniego Marszałków, rodziców i rodzeństwo z obu stron

Poniedziałek 8 kwietnia 2019 

18:00

 

Wtorek 9 kwietnia 2019 

7:00

 

Środa 10 kwietnia 2019 

18:00

Za ++ Annę i Franciszka Sikorów i córkę Marię

Czwartek 11 kwietnia 2019 

18:00

 

Piątek 12 kwietnia 2019 

18:00

Za + Fryderyka Węglorza i ++ z rodziny

Sobota 13 kwietnia 2019 

7:00

Za ++ Marię Sieńko, męża Józefa, rodziców, teściów i ++ z rodzin Wandras, Sieńko

18:00

Z ++ Władysława Walicę i rofdziców

Niedziela 14 kwietnia 2019 

8:00

Za ++ ojców Józefa Pieczonkę i Karola Zdziebło i żony

10:30

Za ++ Marię i Gabriela Szopów, Helenę i Edwarda Heroków, syna Franciszka

Poniedziałek 15 kwietnia 2019 

18:00

Za + Józefa Kostkę i ++ z rodzin Kostka i Kołek

Wtorek 16 kwietnia 2019 

7:00

 

Środa 17 kwietnia 2019 

18:00

W intencji Alojzego z ok. 80 r. ur.

Czwartek 18 kwietnia 2019 

18:00

W intencji kapłanów

Piątek 19 kwietnia 2019 

18:00

Obrzędy Wielkiego Piątku

Sobota 20 kwietnia 2019 

20:00

W intencji Parafian

Niedziela 21 kwietnia 2019 

8:00

Za ++ Antoninę i Ryszarda Gajdów, Józefę Zimocha, ++ z rodzin Marcol, Gajda

10:30

Za ++ Marię Bogacz, męża Romana i ++ z rodzin Stawarczyk, Bogacz

Poniedziałek 22 kwietnia 2019 

8:00

Za ++ Józefa Cielepę, żonę Emilię i dwóch synów

10:30

Za + Eugeniusza Kaszę w 14 r. śm.

Wtorek 23 kwietnia 2019 

7:00

 

Środa 24 kwietnia 2019 

18:00

Za ++ Leszka Tymicha, rodziców, ++ z rodzin Tymich, Posłuszny i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 25 kwietnia 2019 

18:00

Za + Anielę Duraj, ++ z rodzin Klepek, Duraj

Piątek 26 kwietnia 2019 

18:00

Za ++ Marię i Rudolfa Gabzdylów, córkę, trzech synów, synową, czterech zięciów oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 27 kwietnia 2019 

7:00

 

13:00

W inetncji Marii Sierny z ok. 80 r. ur.

18:00

W intencji Zofii i Franciszka z ok 35 r. śl.

Niedziela 28 kwietnia 2019 

8:00

W intencji Stanisława z ok. 80 r. ur.

9:30

 

11:00

I Komunia

Poniedziałek 29 kwietnia 2019 

18:00

 

Wtorek 30 kwietnia 2019 

7:00

 

Środa 1 maja 2019 

18:00

Za ++ Jana Szopę, żonę i dzieci

Czwartek 2 maja 2019 

18:00

 

Piątek 3 maja 2019 

8:00

 

10:30

W intencji Parafian

Sobota 4 maja 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Janinę ignacek i rodziców z obu stron

Niedziela 5 maja 2019 

8:00

 

10:30

W intencji Tadeusza z ok. 50 r. ur. i całej rodziny

Poniedziałek 6 maja 2019 

18:00

 

Wtorek 7 maja 2019 

7:00

 

Środa 8 maja 2019 

18:00

W intencji Janusza z ok. 50 r. ur.

Czwartek 9 maja 2019 

18:00

 

Piątek 10 maja 2019 

18:00

Za + Bolesława Koryckiego w 17 r. śm. i ++ z rodzin Korycki, Tomica

Sobota 11 maja 2019 

7:00

 

18:00

 

Niedziela 12 maja 2019 

8:00

Za ++ Otylię i Roberta Bonczków

10:30

W intencji Zofii z ok. ur.

Poniedziałek 13 maja 2019 

18:00

 

Wtorek 14 maja 2019 

7:00

 

Środa 15 maja 2019 

18:00

Za ++ Jana i Różę Klocków, trzech synów, synowe Ludmiłę i Marię oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 16 maja 2019 

18:00

Za ++ Brunona Biołania, żonę Antoninę i ++ z rodzin Białoń, Klepek

Piątek 17 maja 2019 

18:00

Za ++ Zofię Kasza, męża, córkę, ++ z rodzin Kasza i Kubaczka

Sobota 18 maja 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Czesława Gizę i rodziców z obu stron

Niedziela 19 maja 2019 

8:00

Za ++ Stefanię Kopel w I r. śm., męża Teofila, rodziców z obu stron, zięcia Czesława i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

Za ++ rodziców Helnę i Władysława Kabieszów, ++ z rodzin Kabiesz, Holeksa

Poniedziałek 20 maja 2019 

18:00

Za ++ Alojzego i Zofię Kaplitów, syna Emeryka, synową Helenę, wnuczkę Urszulę, ++ z rodzin Kaplita, Matuszek, Nogły

Wtorek 21 maja 2019 

7:00

 

Środa 22 maja 2019 

18:00

Za ++ Marię Ogrodnik, męża Jana, synów i synową

Czwartek 23 maja 2019 

18:00

 

Piątek 24 maja 2019 

18:00

Za ++ Helenę i Antoniego Koplów, wnuka Artura i rodziców z obu stron

Sobota 25 maja 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Rudolfa Sznapkę, rodziców i teściów, brata Władysława, bratową Marię i bratanka Mariana

Niedziela 26 maja 2019 

8:00

Za ++ Anielę i Brunona Waliców, syna Władysława

10:30

Za ++ Władysława Kolka z ok. ur., brata Aleksandra, rodziców i dziadków

Poniedziałek 27 maja 2019 

18:00

Za ++ Bronisławę Szopa, męża Antoniego, ++ z rodzin Szopa, Grzegorzek

Wtorek 28 maja 2019 

7:00

 

Środa 29 maja 2019 

18:00

Za ++ Martę Uherek, dwóch mężów i rodziców

Czwartek 30 maja 2019 

18:00

Za ++ Anielę i Józefa Famułków i chrześniaka Piotra

Piątek 31 maja 2019 

18:00

Za ++ Helenę Lose, męża Emila, synów Antoniego i Piotra, ++ z rodzin Lose, Waisman

Sobota 1 czerwca 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za + Kamila Rutkowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 2 czerwca 2019 

8:00

W intencji Anny i Rafała z ok. r. śl. i całej rodziny

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 3 czerwca 2019 

18:00

 

Wtorek 4 czerwca 2019 

7:00

 

Środa 5 czerwca 2019 

18:00

Za ++ Marię Kolek w 4 r. śm., męża Józefa, synów Władysława i Aleksandra i rodziców z obu stron

Czwartek 6 czerwca 2019 

18:00

 

Piątek 7 czerwca 2019 

18:00

 

Sobota 8 czerwca 2019 

7:00

 

15:00

W intencji Magdaleny z ok. 60 r. ur.

18:00

Za ++ Erwina Samlika, rodziców, teściów, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 9 czerwca 2019 

8:00

W intencji Leny z ok. 18 r. ur.

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 10 czerwca 2019 

18:00

 

Wtorek 11 czerwca 2019 

7:00

 

Środa 12 czerwca 2019 

18:00

Za ++ Andrzeja Worek i zięcia Wiesława

Czwartek 13 czerwca 2019 

18:00

 

Piątek 14 czerwca 2019 

18:00

 

Sobota 15 czerwca 2019 

7:00

 

18:00

W intencji Danuty i Kazimierza z ok. 40 r. śl. oraz ur. Danuty i syna Konrada

Niedziela 16 czerwca 2019 

8:00

Za ++ Wiktorię i Wiktora Stawarczyków, córkę, synów, synową, zięciów i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

Za ++ Zofię i Alojzego Ignacków i ++ z rodzin Ignacek, Parchański

Poniedziałek 17 czerwca 2019 

18:00

Za ++ Marię Pieczonka, męża Józefa, rodziców, teściów, brata i bratową

Wtorek 18 czerwca 2019 

7:00

 

Środa 19 czerwca 2019 

18:00

Za ++ Emila i Otylię Bazgierów i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 20 czerwca 2019 

8:00

W intencji Parafian

10:30

 

Piątek 21 czerwca 2019 

18:00

Za ++ Władysława Kolka z ok. ur., rodziców, brata Henryka oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 22 czerwca 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Teofila Kopla, żonę St5efanię, rodziców z obu stron, zięcia Czesława i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 23 czerwca 2019 

8:00

W intencji |Dawida z ok. 8. r. ur.

10:30

Za + Bronisława Sztemona w r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek 24 czerwca 2019 

18:00

 

Wtorek 25 czerwca 2019 

7:00

 

Środa 26 czerwca 2019 

18:00

Za + Władysława Włocha w 17 r. śm.

Czwartek 27 czerwca 2019 

7:00

 

Piątek 28 czerwca 2019 

18:00

Za ++ rodziców Jana i Pawła Juroszków

Sobota 29 czerwca 2019 

7:00

 

18:00

Za + Krzysztofa Juraszczyka w 10 r. śm. i ++ z rodzin Juraszczyk, Szczypka

Niedziela 30 czerwca 2019 

8:00

Za ++ Elżbietę i Władysława Kondziołków i ++ z rodziny

10:30

Za ++ Marię Szewczyk, męża Norberta i ++ z rodzin Hepa, Szewczyk

Poniedziałek 1 lipca 2019 

18:00

 

Wtorek 2 lipca 2019 

7:00

 

Środa 3 lipca 2019 

18:00

Za ++ rodziców Mariannę i Pawła, Konstancję i Władysława, córkę Iwonę i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 4 lipca 2019 

7:00

 

Piątek 5 lipca 2019 

18:00

Za ++ Bronisławę Kłopeć, rodziców, teściów, ++ z rodziny Kłopeć, Rygiel, Stawarczy

Sobota 6 lipca 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Emilię i Karola Kominków, syna Alojzego, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Pala, Kominek

Niedziela 7 lipca 2019 

8:00

Za + ks. Henryka Wicika

10:30

Za + Henryka Karczewskiego w 14 r. śm.

Poniedziałek 8 lipca 2019 

18:00

 

Wtorek 9 lipca 2019 

7:00

 

Środa 10 lipca 2019 

18:00

 

Czwartek 11 lipca 2019 

7:00

 

Piątek 12 lipca 2019 

18:00

 

Sobota 13 lipca 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Emilię i Emila Owczarzy, syna, synową i córkę

Niedziela 14 lipca 2019 

8:00

Za ++ Rudolfa I Agnieszkę Bryłów i ++ z rodzin Bryła, Marcol

10:30

 

Poniedziałek 15 lipca 2019 

18:00

 

Wtorek 16 lipca 2019 

7:00

 

Środa 17 lipca 2019 

18:00

 

Czwartek 18 lipca 2019 

7:00

 

Piątek 19 lipca 2019 

18:00

Za ++ Czesława Gizę, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Giza, Hanzel

Sobota 20 lipca 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Józefa Skrobisia, jego rodziców, teściów i rodzeństwo

Niedziela 21 lipca 2019 

8:00

Za ++ Wiktorię i Karola Szoteków, córkę, zięcia, syna i synową

10:30

W intencji Klary Knyps w I r. ur. i chrztu, jej rodziców i chrzestnych

Poniedziałek 22 lipca 2019 

18:00

 

Wtorek 23 lipca 2019 

7:00

 

Środa 24 lipca 2019 

18:00

Za ++ Janusza Gizę, teścia, rodziców, braci Andrzeja i Czesława, szwagrów Jacka i Wiesława oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 25 lipca 2019 

7:00

 

Piątek 26 lipca 2019 

18:00

Za ++ Eugenię Giza, męża Kazimierza, synów Czesława, Andrzeja, Janusza, zięcia Jacka, ++ z rodzin Giza, Handzel

Sobota 27 lipca 2019 

7:00

Za + Władysława Duraj, ++ z rodzin Duraj, Klepek

18:00

W intencji Janiny i Mieczysława z ok. 45 r. śl. i całej rodziny

Niedziela 28 lipca 2019 

8:00

W intencji Heleny z ok. 90 r. ur.

10:30

Za ++ Annę Rychły, męża Józefa, córkę Marię, synów Franciszka i Jana, wnuków Władysława i Aleksandra

Poniedziałek 29 lipca 2019 

18:00

Za ++ Karolinę Kłopeć, rodziców i rodzeństwo

Wtorek 30 lipca 2019 

7:00

 

Środa 31 lipca 2019 

18:00

 

Czwartek 1 sierpnia 2019 

7:00

 

Piątek 2 sierpnia 2019 

18:00

 

Sobota 3 sierpnia 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za + Erwina Samlika w r. śm.

Niedziela 4 sierpnia 2019 

8:00

 

10:30

 

Poniedziałek 5 sierpnia 2019 

18:00

 

Wtorek 6 sierpnia 2019 

7:00

 

Środa 7 sierpnia 2019 

18:00

Za ++ Emilię Kasza, męża, syna, synową i wnuka

Czwartek 8 sierpnia 2019 

7:00

 

Piątek 9 sierpnia 2019 

18:00

W intencji Lucyny i Januszas z ok. 25 r. śl. i całej rodziny

Sobota 10 sierpnia 2019 

7:00

Do MB Nieustającej Pomocy, za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodziny

18:00

Za + Czesława Wojtasa i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 11 sierpnia 2019 

8:00

Za ++ Emilię i Edwarda Królów, córkę Anielę i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

Za ++ Emilię i Józefa Holeksów, syna Józefa i ++ z rodziny Zańko

Poniedziałek 12 sierpnia 2019 

18:00

Za ++ Józefa Kłopcia, żonę, zięcia, rodziców i rodzeństwo

Wtorek 13 sierpnia 2019 

7:00

 

Środa 14 sierpnia 2019 

18:00

 

Czwartek 15 sierpnia 2019 

8:00

W intencji Jerzego z ok. ur. i całej rodziny

10:30

W intencji Parafian

Piątek 16 sierpnia 2019 

18:00

Za ++ Marię i Rudolfa Gabzdylów, córkę, trzch synów, synową, czterech zięciów i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 17 sierpnia 2019 

7:00

Za ++ Henrykę Kondziołka, męża Alfreda, ++ z rodzin Tymich, Kondziołka i dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

Za ++ Karola i Emilię Kominków, syna Alojzego, rodziców z obu stron, ++ z rodzin Kominek, Pala i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 18 sierpnia 2019 

8:00

W intencji pewnej rodziny

10:30

W intecji Jolanty i Jana z ok. 30 r. śl. i całej rodziny

Poniedziałek 19 sierpnia 2019 

18:00

 

Wtorek 20 sierpnia 2019 

7:00

 

Środa 21 sierpnia 2019 

18:00

 

Czwartek 22 sierpnia 2019 

7:00

 

Piątek 23 sierpnia 2019 

18:00

 

Sobota 24 sierpnia 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Wandę Wielądek, męża Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 25 sierpnia 2019 

8:00

W intencji Mateusza z ok. ur.

10:30

Za ++ Barbarę i Sylwestra Sztemonów i dzieci

Poniedziałek 26 sierpnia 2019 

18:00

 

Wtorek 27 sierpnia 2019 

7:00

 

Środa 28 sierpnia 2019 

18:00

Za ++ Franciszka i Wiktorię Szkrobiszów, Henryka Karczewskiego i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 29 sierpnia 2019 

7:00

 

Piątek 30 sierpnia 2019 

18:00

 

Sobota 31 sierpnia 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Lidię Kłopeć w r. ur. i rodziców z obu stron

Niedziela 1 września 2019 

8:00

Za ++ Franciszkę Brychcy, męża Jana, synów i synowe

10:30

Za ++ Anielę i Wincentego Rozkoszów, Zofię i Alojzego Ignacków

Poniedziałek 2 września 2019 

18:00

 

Wtorek 3 września 2019 

7:00

 

Środa 4 września 2019 

18:00

 

Czwartek 5 września 2019 

18:00

 

Piątek 6 września 2019 

18:00

Za + ks. Antoniego Burkota w I r. śm.

Sobota 7 września 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Przez orędownictwo MB w intencji rodziny Ignacek

Niedziela 8 września 2019 

8:00

Za + Ewalda Stawarczyka, ++ z rodzin Stawarczyk, Peroutka i Kłopeć

10:30

W intencji Magdaleny z ok. 18 r. ur.

Poniedziałek 9 września 2019 

18:00

Za ++ Augustyna Prandziocha w I r. śmierci, rodziców Jana i Martę prandzioch, teściów Edmunda i Martę Suchoń, Bernarda Prandziocha, Helenę Skrzypiec, Romualda Kruczek, Magdalenę Suchoń

Wtorek 10 września 2019 

7:00

 

Środa 11 września 2019 

18:00

Za ++ Erwina Samlika, syna Wiesława, zięcia Janusza, dziadków Józefa Kotlorza, żonę Annę i córkę Danielę

Czwartek 12 września 2019 

18:00

 

Piątek 13 września 2019 

18:00

 

Sobota 14 września 2019 

7:00

 

11:30

W intencji Ireny i Karola z ok. 50 r. ur.

18:00

Za + Jana Kominka i rodziców z obu stron

Niedziela 15 września 2019 

8:00

W intencji Jolanty i Mariana z ok. 30 r. śl.

10:30

W intencji Irteny i Zbigniewa z ok. 45 r. śl. i całej rodziny

Poniedziałek 16 września 2019 

18:00

Za ++ Józefinę i Franciszka Skowronów i ++ z rodzin Skowron, Kłopeć

Wtorek 17 września 2019 

7:00

 

Środa 18 września 2019 

18:00

Za ++ Annę i Franciszka Sikorów i córkę Marię

Czwartek 19 września 2019 

18:00

 

Piątek 20 września 2019 

18:00

 

Sobota 21 września 2019 

7:00

 

18:00

Za + Kamila Rutkowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 22 września 2019 

8:00

W intencji Katarzyny i Piotra z ok. 25 r. śl.

10:30

W intencji Pawła, Moniki, Brygidy, Piotrusia i babci z ok. ur.

Poniedziałek 23 września 2019 

18:00

 

Wtorek 24 września 2019 

7:00

 

Środa 25 września 2019 

18:00

Za ++ Zofię i Alojzego Kaplitów, syna, synową, wnuczkę Urszulę, ++ z rodzin Kaplita, Matuszek i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 26 września 2019 

18:00

 

Piątek 27 września 2019 

18:00

 

Sobota 28 września 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Marię i Antoniego Marszałków i zięcia Franciszka

Niedziela 29 września 2019 

8:00

Za ++ Józefa Cielepę i rodziców z obu stron

10:30

Za ++ Jana, Genowefę Goniak, ++ z rodzin Goniak, Kucia

Poniedziałek 30 września 2019 

18:00

 

Wtorek 1 października 2019 

7:00

 

Środa 2 października 2019 

18:00

Za ++ Zofię i Leopolda Kaniów, ++ z rodzin Koterla, Kania

Czwartek 3 października 2019 

18:00

 

Piątek 4 października 2019 

18:00

W intencji Zofii z ok. ur. i Tadeusza z ok. imienin

Sobota 5 października 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Mariannę i Józefa Szczypków, syna Władysława, synową Helenę, zięcia Krzysztofa i ++ z rodziny

Niedziela 6 października 2019 

8:00

W intencji Ewy z ok. ur. i całej rodziny

10:30

W intencji Joanny i Mirosława z ok. 25 r. śl.

Poniedziałek 7 października 2019 

18:00

Za ++ Zenona Kijaka, żonę Józefę, córkę, zięcia oraz rodziców

Wtorek 8 października 2019 

7:00

 

Środa 9 października 2019 

18:00

Za ++ Emilię Szopa, męża, dzieci, wnuczkę Krystynę

Czwartek 10 października 2019 

18:00

Za ++ Erwina Samlika, rodziców, teściów i ++ z rodziny

Piątek 11 października 2019 

18:00

Za ++ Józefa Klocka, rodziców z obu stron, rodzeństwo, szwagrów Stefana i Michała, ++ z rodzin Klocek, Kolek i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 12 października 2019 

7:00

Za ++ Józefa Sieńko, żonę Marię, rodziców, teściów i ++ z rodzin Wandas, Sieńko

18:00

Za ++ Otylię i Emila Bazgierów, dziadków Annę i Franciszka Jastrzembskich i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 13 października 2019 

8:00

Za + Mieczysława Stefka i ++ z rodzin Stefek, Łojek

10:30

Przez wstawiennictwo MB w intencji rodzin Somerlik, Linert

Poniedziałek 14 października 2019 

18:00

Za ++ Antoniego Szopę, żonę Bronisławę, ++ z rodzin Szopa, Grzegorzek

Wtorek 15 października 2019 

7:00

 

Środa 16 października 2019 

18:00

Za ++ Annę i Augustyna Skrontów i ++ z rodziny Staniowski

Czwartek 17 października 2019 

18:00

 

Piątek 18 października 2019 

18:00

Za ++ Władysława Kolka, rodziców, dziadków, brata Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 19 października 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Reginę i Jana Worek

Niedziela 20 października 2019 

8:00

Za ++ Jana Milera w 20 r. śm. i żonę Krystynę

10:30

W intencji Stanisława z ok. 70 r. ur. i całej rodziny

Poniedziałek 21 października 2019 

18:00

 

Wtorek 22 października 2019 

7:00

 

Środa 23 października 2019 

18:00

Za + Janusza Grzonkę w I r. śm. i wnuczkę Iwetkę

Czwartek 24 października 2019 

18:00

 

Piątek 25 października 2019 

18:00

Za ++ Alojzego Kaszę, żonę, rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 26 października 2019 

7:00

 

18:00

Za + Ryszrda Grenia i ++ z rodzin Greń, Szkandera

Niedziela 27 października 2019 

8:00

 

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 28 października 2019 

18:00

 

Wtorek 29 października 2019 

7:00

 

Środa 30 października 2019 

18:00

Za ++ Józefa Stawarczyka i rodziców z obu stron

Czwartek 31 października 2019 

18:00

 

Piątek 1 listopada 2019 

8:00

Za ++ Władysławę, Piotra, Henryka Karczewskich i ks. Jana Kozaczko

10:30

W intencji Parafian

15:30

Za ++ z rodzin Biel, Łanocha

Sobota 2 listopada 2019 

7:00

Za ++ członków Róż Różańcowych

9:00

Za wszystkich wiernych zmarłych

18:00

 

Niedziela 3 listopada 2019 

8:00

Za ++ Agnieszkę i Rudolfa Bryłów, ++ z rodzin Bryła i Marcol

10:30

 

Poniedziałek 4 listopada 2019 

18:00

 

Wtorek 5 listopada 2019 

7:00

 

Środa 6 listopada 2019 

18:00

 

Czwartek 7 listopada 2019 

18:00

Za ++ Annę i Rudolfa Klocków, ++ z rodziny Klocek

Piątek 8 listopada 2019 

18:00

 

Sobota 9 listopada 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Walerię Brychcy, męża Jana i ++ z rodzin Brychcy, Kłopeć

Niedziela 10 listopada 2019 

8:00

W intencji Marii i Karola z ok. 55 r. śl. i całej rodziny

10:30

W intencji Parafian - odpust

Poniedziałek 11 listopada 2019 

18:00

 

Wtorek 12 listopada 2019 

7:00

 

Środa 13 listopada 2019 

18:00

Za ++ Janusza Gizę, teścia, rodziców, braci Andrzeja i czesława, szwagrów Jacka i Wiesława oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 14 listopada 2019 

18:00

 

Piątek 15 listopada 2019 

18:00

Za ++ Krystynę i Rudolfa Szopów i syna Bolesława

Sobota 16 listopada 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Anielę i Brunona Waliców, syna Władysława

Niedziela 17 listopada 2019 

8:00

Za ++ Bronisławę Zdziebło, męża Karola, córkę Halinę i synową Krystynę

10:30

 

Poniedziałek 18 listopada 2019 

18:00

 

Wtorek 19 listopada 2019 

7:00

 

Środa 20 listopada 2019 

18:00

Za + Józefa Gołkę i ++ z rodziny

Czwartek 21 listopada 2019 

18:00

 

Piątek 22 listopada 2019 

18:00

Za ++ Franciszka Rychłego z ok. ur., Annę i Józefa Rychłych

Sobota 23 listopada 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ Władysława Kolka w 6 r. śm., rodziców, dziadków, brata Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 24 listopada 2019 

8:00

W intencji Jacka z ok. 16 r. ur. i całej rodziny

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 25 listopada 2019 

18:00

Za + Marię Ogrodnik i ++ z rodzin Ogrodnik, Jastrzembski

Wtorek 26 listopada 2019 

7:00

 

Środa 27 listopada 2019 

18:00

Za ++ Erwina Martinka, rodziców, siostrę, braci i szwagierkę

Czwartek 28 listopada 2019 

18:00

 

Piątek 29 listopada 2019 

18:00

 

Sobota 30 listopada 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ rodziców Mariannę i Pawła, Konstancję i Władysława, córkę Iwonę i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 1 grudnia 2019 

8:00

W intencji Marty z ok. 20 r. ur.

10:30

Za + Fryderyka Węglorza i ++ z rodziny

Poniedziałek 2 grudnia 2019 

18:00

 

Wtorek 3 grudnia 2019 

7:00

 

Środa 4 grudnia 2019 

18:00

Za + Wiesława Samlika

Czwartek 5 grudnia 2019 

18:00

 

Piątek 6 grudnia 2019 

18:00

 

Sobota 7 grudnia 2019 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Józefę Kijak, męża Zenona, córkę, zięcia oraz rodziców

Niedziela 8 grudnia 2019 

8:00

Za ++ Otylię i Emila Bazgierów, Mariannę i Józefa Śmiejów i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

Za ++ Henryka Wielądka, żonę Wandę, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek 9 grudnia 2019 

18:00

 

Wtorek 10 grudnia 2019 

7:00

 

Środa 11 grudnia 2019 

18:00

 

Czwartek 12 grudnia 2019 

18:00

 

Piątek 13 grudnia 2019 

18:00

 

Sobota 14 grudnia 2019 

7:00

 

18:00

Za ++ rodziców Aurelię i Józefa Piekarczyków oraz dziadków

Niedziela 15 grudnia 2019 

8:00

 

10:30

W intencji Adama z ok. 50 r. ur. i całej rodziny

Poniedziałek 16 grudnia 2019 

18:00

 

Wtorek 17 grudnia 2019 

7:00

 

Środa 18 grudnia 2019 

18:00

Za ++ Helenę i Jadwigę Dziemba, ++ z rodzin Dziemba, Hauke i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 19 grudnia 2019 

18:00

 

Piątek 20 grudnia 2019 

18:00

 

Sobota 21 grudnia 2019 

7:00

 

18:00

 

Niedziela 22 grudnia 2019 

8:00

Za ++ Rudolfa Sznapkę, rodziców, teściów i ++ z rodzin Sznapka, Lose

10:30

W intencji Agnieszki z ok. 40 r. ur.

Poniedziałek 23 grudnia 2019 

18:00

 

Wtorek 24 grudnia 2019 

7:00

Za ++ z rodzin Ignacek i Miesiączek

24:00

W intencji Parafian

Środa 25 grudnia 2019 

8:00

 

10:30

 

Czwartek 26 grudnia 2019 

8:00

 

10:30

 

Piątek 27 grudnia 2019 

18:00

 

Sobota 28 grudnia 2019 

8:00

W intencji dzieci

18:00

 

Niedziela 29 grudnia 2019 

8:00

 

10:30

 

Poniedziałek 30 grudnia 2019 

18:00

Za ++ Jana Brychcy, żonę Walerię i ++ z rodzin Brychcy, Kłopeć

Wtorek 31 grudnia 2019 

18:00

W intencji Parafian