NIEDZIELA  3.10.2021 r.

 Bóg stworzył wszystko dla swojej chwały... Na początku stworzenia dla swojej chwały stworzył człowieka. Na obraz Boga stworzył go. Jako mężczyznę i kobietę stworzył ich. Zarówno Jezus, jak i my, których On pojednał z Bogiem, mamy jednego Ojca. Dlatego Jezus nazywa nas swoimi braćmi. Rzeczywiście, dziećmi Bożymi jesteśmy i rzeczywiście braćmi Jezusa jesteśmy.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Popołudniu zapraszam na nabożeństwo różańcowe o g. 15.00. Przed nabożeństwem poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I komunii św.
  2. W tygodniu nabożeństwa różańcowe będą o g. 17.00, z wyjątkiem wtorku – o g. 7.30 i soboty – o g. 17.15.
  3. W październiku msze św. popołudniowe od poniedziałku do piątku będą sprawowane, ze względu na nabożeństwa różańcowe, o g. 17.45.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w łączności z różańcem.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Modlimy się w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek o g. 19.00.
  7. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek o g. 16.30.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzimy XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się!”.
  9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na naszą parafię. W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zebrane ofiary na fundusz stypendialny Fundacji Działo Nowego Tysiąclecia.

Myśl tygodnia:

Przynosili Mu również dzieci, żeby ich dotknął; lecz uczniowie szorstko zabraniali im tego. A Jezus, widząc to, oburzył się i rzekł do nich: "Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże. Zaprawdę, powiadam wam: Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego". (Mk 10, 13-15)