1. W I czwartek miesiąca, 1 lipca, modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Nabożeństwo w intencji powołań po mszy św.
 2. W I piątek miesiąca, 2 lipca, zapraszam na nabożeństwo do NSPJ o g. 16.30.
 3. Okazja do spowiedzi przed I piątkiem codziennie pół godziny przed mszą św. i w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.
 4. W I sobotę miesiąca, 3 lipca, zapraszam na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po mszy wieczornej. Róże Różańcowe zapraszam na mszę św. w ich intencji o g. 7.00. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Duszpasterskie odwiedziny chorych w sobotę, 3 lipca, od g. 8.30. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
 6. We wtorek, 13 lipca, zapraszam na mszę św. o g. 19.30 sprawowaną ku czci św. Jana Pawła II. Msza św. będzie sprawowana w intencji naszej parafii i we wszystkich intencjach, które pragniemy zawierzyć Bogu przez orędownictwo Jana Pawła II. Intencje te można zgłaszać w kancelarii lub w zakrystii. Po mszy św. nabożeństwo do św. Jana Pawła i uczczenie jego relikwii.
 7. 16 lipca przypada III piątek miesiąca, dzień kiedy czcimy Boga bogatego w miłosierdzie. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o g. 16.30.
 8. W niedzielę, 25 lipca, przypada wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po mszach św. poświęcimy nasze pojazdy. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na zakup pojazdów dla naszych misjonarzy w ramach akcji Miva Polska.
 9. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w środy i piątki od g. 16.00.
 10. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy po mszy św.
 11. W soboty zapraszam na różaniec w intencji naszej parafii o g. 6.30.
 12. Tradycyjna Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę wyruszy 6 sierpnia z sześciu miejscowości naszej diecezji: Andrychowa, Bielska-Białej, Cieszyna, Czechowic-Dziedzic, Istebnej i Oświęcimia. Zapisy dla wyruszających z Hałcnowa tylko online: https://pielgrzymka.bielsko.pl (od 28 czerwca do 16 lipca). Zapisy dla wyruszających z Cieszyna od 11 do 18 lipca w kancelarii parafii św. Jerzego w Cieszynie. Więcej informacji w zakładce >>aktualności