NIEDZIELA  25.04.2021 r.

 Człowiek ukrzyżował Chrystusa - Bóg wskrzesił Go z martwych. Chrystus jest kamieniem odrzuconym i wzgardzonym przez budujących - Bóg uczynił Go kamieniem węgielnym, najważniejszym w całej Bożej budowli. Świat nienawidzi Chrystusa - Bóg sprawił, że nie ma w nikim innym zbawienia. Chrystus jest umiłowanym Ojca, umiłowanym nieba. On jest miłującym człowieka dobrym pasterzem. W Nim Ojciec obdarzył nas wieczną łaską i wielką miłością - gdy się objawi, będziemy do Niego podobni, bo ujrzymy Go takim, jakim jest.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przeżywamy dzisiaj IV niedzielę wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tą niedzielą Tydzień Modlitwy o Powołania do służby w kościele.
 2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę i piątek od g. 16.00.
 3. Nowenna do MB Nieustającej pomocy w środę po mszy św.
 4. Spotkanie Rady Parafialnej w Środę o g. 19.00.
 5. Spotkanie dzieci I-komunijnych w czwartek o g. 16.30.
 6. Spotkanie młodzieży kl. I szkół średnich związane z bierzmowaniem w piątek o g. 18.00.
 7. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci NMP w tygodniu po mszach św., w niedzielę o g. 15.00.
 8. W tym tygodniu przypada I sobotę miesiąca. Zapraszam Róże Różańcowe na mszę św. w ich intencji o g. 7.00. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
 9. Duszpasterskie odwiedziny chorych i starszych wiekiem parafian w sobotę od g. 8.30. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
 10. W przyszłą niedzielę młodzież kl. I szkół ponadpodstawowych otrzyma z rąk biskupa Piotra Gregera sakrament bierzmowania. Msza z udzieleniem sakramentu będzie sprawowana o g. 16.00.
 11. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona jest na naszą parafię.

Myśl tygodnia:

Umiłowani, obecnie jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie ujawniło, czym będziemy. Wiemy, że gdy się to ujawni, będziemy do Niego podobni; bo ujrzymy Go takim, jakim jest. (1 J 3,2)