NIEDZIELA  4.10.2020 r.

 Bóg pokoju jest z tymi, którzy czynią to, czego się nauczyli, przejęli, usłyszeli i zobaczyli u uczniów Pańskich, od których doszła do nich Ewangelia Boża o Jezusie Chrystusie, Synu Bożym. Uczeń Jezusa to ten, kto zachowuje Jego naukę, kto spełnia wolę Ojca, który jest w niebie - kto myśli i bierze pod rozwagę oraz czyni i wykonuje wszystko, co jest dobre, co jest Bogu przyjemne i co doskonałe. Uczeń Jezusa to słuchacz i wykonawca Słowa, tylko taki cieszy się pokojem Bożym, który przewyższa wszelki umysł i strzeże jego serce i myśli w Chrystusie Jezusie. Usprawiedliwieni z wiary, mamy pokój z Bogiem i o nic już się nie martwimy i nie troszczymy, ponieważ Ojciec wie, czego potrzebujemy i daje nam wszystko w obfitości i bez wymawiania, bo jest Dobry.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Popołudniu zapraszam na nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00. W tygodniu zapraszam na różaniec o g. 17.30, z wyjątkiem wtorku – o g. 7.30.
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę w łączności z nabożeństwem różańcowym.
  3. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w środę i piątek od g. 17.00.
  4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania: kl. VIII SP w poniedziałek o g. 19.00, kl. I ponadpodstawowe w piątek o g. 19.00.
  5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii św. w czwartek o g. 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę w Kościele w Polsce będziemy obchodzić XX Dzień Papieski. Hasłem tego dnia będą słowa Totus Tuus.
  7. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na naszą parafię. W przyszłą niedzielę kolekta na Seminarium Duchowne, a przed kościołem będzie zebrana ofiara na Fundusz Stypendialny Działa Nowego Tysiąclecia.

Myśl tygodnia:

O nic się już nie martwcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem. A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie. (Flp 4, 6-7)