NIEDZIELA  21.06.2020r.

 Wiara wyzwala z lęku. Prorok Jeremiasz przypomina nam dzisiaj: „Pan jest przy mnie jako potężny mocarz”, a Pan Jezus wzywa: „Nie bójcie się ludzi”. Jesteśmy prowadzeni przez Ducha Świętego i umacniani Jego łaską, dlatego możemy dawać świadectwo o Bogu nawet w niesprzyjających okolicznościach życia. „Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.”

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w naszej parafii Uroczystość I komunii św. W czasie mszy św. o g. 12.00, dzieci kl. III SP po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Polecajmy je w naszej modlitwie Bogu, by umocnione Jezusem Eucharystycznym, zawsze postępowały Jego śladami i Niego czerpały swoją moc i światło dla swojego życia.
  2. Popołudniu zapraszam na nabożeństwo czerwcowe o g. 15.00.
  3. W tygodniu zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, które będą sprawowane po mszy św., z wyjątkiem środy i piątku – o g. 17.30.
  4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po mszy św.
  5. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w środę i piątek od g. 17.00.
  6. W środę obchodzimy Uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela.
  7. Kończy się rok szkolny. Zapraszam dzieci na mszę św. w czwartek o g. 18, by podziękować Bogu za miniony rok szkolny.
  8. Spowiedź dzieci przed wakacjami w środę od g. 17.00.

 Myśl tygodnia:

Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. (Mt 10,26-33)