Adoracja Najświętszego Sakramentu w środy i piątki od g. 17.00.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po mszy św.
20 lipca – W tym dniu przypada III piątek miesiąca, dzień kiedy czcimy Boga bogatego w miłosierdzie. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o g. 17.30.
29 lipca – Po mszach św. poświęcimy nasze pojazdy. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na zakup pojazdów dla naszych misjonarzy w ramach akcji Miva Polska.
2 sierpnia – I czwartek miesiąca. Modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Nabożeństwo w intencji powołań po mszy św.
3 sierpnia – I piątek miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo do NSPJ w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu o g. 17.30. Okazja do spowiedzi przed I piątkiem codziennie pół godziny przed mszą św. i w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.
4 sierpnia – I sobotę miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po mszy wieczornej. Róże Różańcowe zapraszam na mszę św. w ich intencji o g. 7.00. Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
4 sierpnia – Duszpasterskie odwiedziny chorych od g. 8.00. Chorych proszę zgłaszać w zakrystii.
5 sierpnia – Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na naszą parafię.
5 sierpnia – Gościmy w naszej parafii ks. Alojzego Malcherczyka z parafii św. Antoniego i św. o. Pio w Miropolu na Ukrainie. Będzie głosił słowo Boże, a po mszy będzie zbierał ofiary na pomoc w budowie kościoła w tamtejszej parafii.
W dniu 6 sierpnia wyruszy z Hałcnowa i Cieszyna Piesza Pielgrzymka naszej diecezji na Jasną Górę. Pielgrzymka zakończy się mszą św. na Wałach Jasnogórskich 11 sierpnia, o g. 14.00, pod przewodnictwem naszego ks. bpa ordynariusza Romana Pindla.