NIEDZIELA  8.10.2017 r.

 Miłosierny Bóg dba o nas, ofiarowując każdemu dary potrzebne dla życia doczesnego i wiecznego. O nic nie musimy się zbytnio troszczyć. Jeśli ufamy Bogu, Jego pokój napełnia nasze myśli i serca. Musimy jednak być czujni, byśmy nie stali się podobni do winnicy, która pomimo starań gospodarza wydała cierpkie jagody. Albo do niewdzięcznych i przewrotnych rolników, lekceważących swego Pana. Z wdzięcznością przyjmijmy dziś Chrystusa, który przychodzi do nas, aby nas odnowić i nakarmić swoim słowem i Ciałem.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Przeżywamy dzisiaj XVII Dzień Papieski. Myślą przewodnią tego dnia są słowa „Idźmy naprzód z nadzieją”. Przed kościołem będzie zebrana ofiara na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia,.
  2. Popołudniu zapraszam na nabożeństwo różańcowe o g. 15.00.
  3. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu będą odprawiane w tygodniu o g. 17.00, z wyjątkiem wtorku – po mszy porannej i czwartku – po mszy szkolnej.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę w łączności z różańcem.
  5. Spotkanie młodzieży kl. III gimnazjalnych, przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, będzie w poniedziałek. Spotkanie rozpoczynamy nabożeństwem różańcowym i mszą św. o g. 17.00.
  6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek o g. 16.00.
  7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na naszą parafię.
  8. W nadchodzącym tygodniu rozpoczną się prace z chodnikiem wokół kościoła.

Myśl tygodnia:

O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! (Flp 4,6-9)