INTENCJE MSZY ŚW. 17/05/2020 - 31/12/2020
aktualizacja 16/05/2020
 
W niedziele, do odwołania, sprawowana jest dodatkowa msza św. w intencji Parafian o g. 12.00

Niedziela 17 maja 2020 

8:00

Za ++ Wiktora i Wiktorię Stawarczyków, córkę, synów, synową, zięciów, ++ z rodzin Kłopeć, Stawarczyk i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

Za + Stefanię Kopel w 2 r. śm., męża Teofila, rodziców Emilię i Józefa, Czesława i dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek 18 maja 2020 

18:00

Za ++ Marię Ogrodnik w r. śm., męża Jana, synów, synową i wnuka Andrzeja

Wtorek 19 maja 2020 

7:00

W intencji Parafian 

Środa 20 maja 2020 

18:00

Za ++ Zofię i Alojzego Kaplitów, syna Emeryka, synową Helenę, wnuczkę Urszulę, dziadków i ++ z rodzin Nogły, Kaplita, Matuszek

Czwartek 21 maja 2020 

18:00

Za ++ Stefanię i Ferdynanda, Helenę i Brunona oraz Kurta

Piątek 22 maja 2020 

18:00

Za + Helenę Miczek od Anny i Mirosława Graniczkowskich

Sobota 23 maja 2020 

7:00

Za ++ Bronisławę Szopa, męża Antoniego i ++ z rodzin Szopa, Grzegorzek

18:00

Za ++ Rudolfa Sznapkę, rodziców, teściów, brata Władysława, bratową Marię, bratanka Adriana, szwagrów Antoniego i Piotra oraz ++ z rodzin Sznapka, Lose

Niedziela 24 maja 2020 

8:00

Za + Andrzeja Gizę w 12 r. śm.

10:30

Za ++ Reginę, Tadeusza, Andrzeja Pasiuków i ++ z rodzin Łasko, Kuczyński i dusze w czyśćcu cierpiące

Poniedziałek 25 maja 2020 

18:00

Za + Helenę Miczek od sąsiadów

Wtorek 26 maja 2020 

7:00

Za ++ rodziców i dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 27 maja 2020 

18:00

Za ++ Jana i Różę Klocków, trzech synów, Ludmiłę i Marię i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 28 maja 2020 

18:00

Za + Barbarę Szopa

Piątek 29 maja 2020 

18:00

Za + Stefanię Worek od rodzin Samlik i Giza

Sobota 30 maja 2020 

7:00

W intencji Marii i Magdaleny z ok. ur. i całej rodziny

18:00

Za ++ Helenę i Emila Lose, synów Antoniego i Piotra, zięcia Rudolfa i ++ z rodzin Waisman, Lose

Niedziela 31 maja 2020 

8:00

Za + Kamila Rutkowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 1 czerwca 2020 

18:00

Za + teściową Barbarę Rudowską w 1 r. śm. i ++ z rodziny

Wtorek 2 czerwca 2020 

7:00

Za + Stefanię Worek od sąsiadów

Środa 3 czerwca 2020 

18:00

Za ++ Martę Uherek, dwóch mężów i rodziców

Czwartek 4 czerwca 2020 

18:00

Za ++ Stefanię Chmielniak w I r. śm. i wnuka Sebastiana

Piątek 5 czerwca 2020 

18:00

Za ++ Helenę i Antoniego Koplów, wnuka Artura i rodziców

Sobota 6 czerwca 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Emilię i Karola Kominków, syna Alojzego, córkę Krystynę, męża i ++ z rodzin Pala, Kominek

Niedziela 7 czerwca 2020 

8:00

W intencji Karola z ok. ur. i całej rodziny

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 8 czerwca 2020 

18:00

Za ++ Irenę i Józefa Krzeszewskich i ++ z rodzin Góral, Krzeszewski

Wtorek 9 czerwca 2020 

7:00

 

Środa 10 czerwca 2020 

18:00

Za ++ Emilię Bijok, męża Gustawa, synową Grażynę i zięcia Mariana i z pokrewieństwa Bijok, Samlik

Czwartek 11 czerwca 2020 

8:00

W intencji Parafian

10:30

Za ++ Stefanię Worek i męża Andrzeja

Piątek 12 czerwca 2020 

18:00

Za ++ Emilię Drapa, męża Henryka, syna Henryka i Mieczysława Dudka

Sobota 13 czerwca 2020 

7:00

 

18:00

Za ++ Erwina Samlika, rodziców, teściów, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 14 czerwca 2020 

8:00

Za ++ Marię Pieczonka, męża Józefa, rodziców, teściów, brata i bratową

10:30

Za ++ Marię Kolek w 5 r. śm., męża Józefa, synów Władysława i Aleksandra, braci Franciszka i Jana, rodziców z obu stron

Poniedziałek 15 czerwca 2020 

18:00

Za ++ Marię i Alojzego Janoszków, syna Józefa, córkę Władysławę oraz dziadków

Wtorek 16 czerwca 2020 

7:00

 

Środa 17 czerwca 2020 

18:00

Za ++ Annę i Franciszka Kondziołków, córkę Walerię i syna Bronisława

Czwartek 18 czerwca 2020 

18:00

Za + Stefanię Worek od córki Danuty

Piątek 19 czerwca 2020 

8:00

W intencji czcicieli NSPJ

18:00

Za ++ Władysława Kolka z ok. ur., rodziców, brata Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 20 czerwca 2020 

7:00

 

18:00

Za ++ rodziców Emila Bazgiera w 20 r. śm., żonę Otylię i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 21 czerwca 2020 

8:00

Za ++ Zofię i Alojzego Kaplitów, syna, synową, wnuczkę Urszulę, ++ z rodzin Kaplita, Matuszek i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

Za ++ Zofię i Alojzego Ignacków, Anielę i Wincentego Roskoszów, ich rodziców i ++ z rodziny

Poniedziałek 22 czerwca 2020 

18:00

Za + Stefanię Worek od syna Ryszarda

Wtorek 23 czerwca 2020 

7:00

 

Środa 24 czerwca 2020 

18:00

Za + Władysława Włocha w 18 r. śm.

Czwartek 25 czerwca 2020 

18:00

Za + Bronisława Sztymona w r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek 26 czerwca 2020 

18:00

Za ++ Krzysztofa Juraszczyka, rodziców i rodzeństwo

Sobota 27 czerwca 2020 

7:00

Za ++ męża Antoniego Bandyka i rodziców z obu stron

18:00

Za ++ Teofila Kopla, żonę Stefanię, rodziców z obu stron i zięcia Czesława

Niedziela 28 czerwca 2020 

8:00

Za ++ Elżbietę i Władysława Kondziołków i ++ z rodziny

10:30

W intencji Weroniki i Jana z ok. 50 r. śl

Poniedziałek 29 czerwca 2020 

18:00

W intencji Piotra i Pawła o dary Ducha Świętego, zdrowie i błogosławieństwo

Wtorek 30 czerwca 2020 

7:00

Za + Stefanię Worek od Szymona Dziedzic z rodziną

Środa 1 lipca 2020 

18:00

Za + Henryka Karczewskiego w 15 r. śm.

Czwartek 2 lipca 2020 

7:00

 

Piątek 3 lipca 2020 

18:00

Za + Janinę Pala i ++ z rodzin Kotlorz, Pala

Sobota 4 lipca 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Irenę i Jerzego Krzaków, Branisławę i Henryka Hawełków, ++ z rodzin Cuber, Krzak i Hawełka

Niedziela 5 lipca 2020 

8:00

Za ++ Rudolfa i Agnieszkę Bryłów, ++ z rodzin Bryła Marcol

10:30

Za ++ Andrzeja Ogrodnika, rodziców i dwóch zięciów

Poniedziałek 6 lipca 2020 

18:00

Za + Stefanię Worek od Małgorzaty Worek

Wtorek 7 lipca 2020 

7:00

 

Środa 8 lipca 2020 

18:00

Za ++ Anielę Piguła, Emilię Salamon, siostrę zakonną Amandę Staniek, rodziców i rodzeństwo

Czwartek 9 lipca 2020 

7:00

 

Piątek 10 lipca 2020 

18:00

Za ++ rodziców Stefanię i Antoniego Jastrzembskich i ++ z rodzin Rygiel, Jastrzembski, Grygierek

Sobota 11 lipca 2020 

7:00

 

18:00

Za ++ Józefa Skrobisia, rodzeństwo i rodziców z obu stron

Niedziela 12 lipca 2020 

8:00

Za ++ Walerię i Alfreda Brychcy i rodziców

10:30

Za ++ Annę Rychły, męża Józefa, synów Franciszka i Jana, córkę Marię, wnuków Władysława i Aleksandra

Poniedziałek 13 lipca 2020 

18:00

Za + Stefanię Worek od wnuczki Justyny z rodziną

Wtorek 14 lipca 2020 

7:00

 

Środa 15 lipca 2020 

18:00

Za ++ męża Władysława, matkę Krystynę i ++ z rodziny

Czwartek 16 lipca 2020 

7:00

 

Piątek 17 lipca 2020 

18:00

Za ++ Emila i Emilę Owczarzy, syna, synową, córkę i zięcia

Sobota 18 lipca 2020 

7:00

 

18:00

W intencji Amalii z ok. 18. r. ur.

Niedziela 19 lipca 2020 

8:00

Za ++ dziadków Wiktorię i Karola Szotków, córkę, zięcia, syna i synową

10:30

Za ++ Czesława Gizę i rodziców z obu stron

Poniedziałek 20 lipca 2020 

18:00

Za + syna Michała Rudowskiego w 10 r. śm.

Wtorek 21 lipca 2020 

7:00

 

Środa 22 lipca 2020 

18:00

Za ++ rodziców Wiktorię i Michała Kulińców, synów Jana i Stanisława, teściów rozalię i Franciszka Szpaków i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 23 lipca 2020 

7:00

Za ++ Annę i Karola Powroźników i ++ z rodziny

Piątek 24 lipca 2020 

18:00

Za ++ Władysława i Anielę Durajów

Sobota 25 lipca 2020 

7:00

 

18:00

Za ++ Janusza Gizę, rodziców, teścia, braci Andrzeja i Czesława, szwagrów Jacka i Wiesława

Niedziela 26 lipca 2020 

8:00

Do MB Nieustającej Pomocy w intencji rodziny Śmieja

10:30

W intencji Rafała z ok. 40 r. ur.

Poniedziałek 27 lipca 2020 

18:00

Za ++ Edwarda Karpetę i rodziców

Wtorek 28 lipca 2020 

7:00

 

Środa 29 lipca 2020 

18:00

Za ++ Karolinę Kłopeć, rodziców i rodzeństwo

Czwartek 30 lipca 2020 

7:00

 

Piątek 31 lipca 2020 

18:00

Za ++ Henryka i Bronisławę Kłopciów, Hildegardę i Władysława Czaganów i ++ z rodzin Czagan, Kłopeć, Sznapka, Stawarczyk i Kopel

Sobota 1 sierpnia 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Eugenię Giza, męża Kazimierza, synów Andrzeja, Czesława i Janusza, zięcia Jacka i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 2 sierpnia 2020 

8:00

Za + ojca Mieczysława w 20 r. śm. i ++ z rodziny

10:30

W intencji Doroty i Marcina z ok. 20 r. śl.

Poniedziałek 3 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ z rodzin Kulczycki, Góral i Sznapka

Wtorek 4 sierpnia 2020 

7:00

 

Środa 5 sierpnia 2020 

18:00

Za + Wojciecha Szpaka w 5 r. śm.

Czwartek 6 sierpnia 2020 

7:00

 

Piątek 7 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ Emilię Kasza, męża, syna, synową i wnuka

Sobota 8 sierpnia 2020 

7:00

Za + Franciszka Szopę, żonę Pelagię i rodziców z obu stron

18:00

Za + Erwina Samlika w r. śm.

Niedziela 9 sierpnia 2020 

8:00

W intencji rodziny Staniek

10:30

Za ++ Annę, Alojzego, Henryka i Wandę Brożynów, Amalię, Franciszka, Edwarda Pawlasów, ++ z rodzin Mencner, Grygierek

Poniedziałek 10 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ Gustawa Bijoka, żonę Emilię, synową Grażynę, zięcia Mariana i z pokrewieństwa z obu stron

Wtorek 11 sierpnia 2020 

7:00

Za ++ rodziców Anielę i Brunona, dziadków Annę, Franciszka, Martę, Józefa, rodziców chrzestnych Helenę i Frydolina i dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 12 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ Henryka Kłopcia w I r. śm., żonę Bronisławę, ++ z rodzin Kłopeć, Rygiel, Kopel, Czagan, Stawarczyk

Czwartek 13 sierpnia 2020 

7:00

 

Piątek 14 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ z rodzin Ignacek, Miesiączek

Sobota 15 sierpnia 2020 

8:00

Za ++ Emilię i Edwarda Królów, córkę, zięcia i wnuka

10:30

W intencji Parafian

Niedziela 16 sierpnia 2020 

8:00

Za + ks. Henryka Wicika

10:30

W intencji Jerzego z ok. ur. i całej rodziny

Poniedziałek 17 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ Barbarę i Sylwestra Sztymonów, córkę Annę i syna Bronisława

Wtorek 18 sierpnia 2020 

7:00

 

Środa 19 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ Henrykę Kondziołka, męża Alfreda, ++ z rodzin Tymich, Kondziołka i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 20 sierpnia 2020 

7:00

 

Piątek 21 sierpnia 2020 

18:00

Przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy w intencji rodziny o zdrowie i dalszą opiekę

Sobota 22 sierpnia 2020 

7:00

 

15:00

W intencji Mateusza z ok. 18 r. ur.

18:00

Za ++ Wandę Wielądek, męża Henryka, wnuka Arka i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 23 sierpnia 2020 

8:00

Za ++ Karola i Emilię Kominków, syna, córkę, trzech zięciów i ++ z rodzin Kominek, Pala

10:30

W intencji Doroty i Mariusza z ok. 25 r. śl.

Poniedziałek 24 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ Eugeniusza Cielepę, rodziców Annę i Brunona, wnuczkę Weronikę, teściów Annę i Władysława Czyrnków, Jana Owczarzy i ++ z rodziny Jeleń

Wtorek 25 sierpnia 2020 

7:00

 

Środa 26 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ Franciszka i Wiktorię Szkrobiszów i ++ z rodziny

Czwartek 27 sierpnia 2020 

7:00

 

Piątek 28 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ Henryka Krótkiego, żonę Apolonię, syna Henryka, rodziców Albinę i Jana i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 29 sierpnia 2020 

7:00

Za ++ Mieczysława i Otylię Pigułów, dziadków Mariannę i Wiktora i ++ z rodziny

18:00

Za ++ Andrzeja Worka, zięcia Wiesława, Erwina Samlika, zięcia Janusza, Józefa Kotlorza, żonę Annę i córkę Danielę

Niedziela 30 sierpnia 2020 

8:00

Za ++ Lidię Kłopeć i rodziców z obu stron

10:30

Za ++ Marię i Wladysława Witosów, rodziców i rodzeństwo

Poniedziałek 31 sierpnia 2020 

18:00

Za ++ Martę i Wincentego Śmigów i dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 1 września 2020 

7:00

W intencji dzieci i nauczycieli na rozpoczęcie roku szkolnego

Środa 2 września 2020 

18:00

Za ++ Franciszkę Brychcy, męża Jana, synów, synowe

Czwartek 3 września 2020 

17:30

Za ++ Zofię Palus, męża Władysłwa, zięciów Krzysztofa i Mirosława

Piątek 4 września 2020 

18:00

Za + ks. Antoniego Burkota

Sobota 5 września 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Elżbietę i Władysława Kondziołków i ++ z rodziny

Niedziela 6 września 2020 

8:00

W intencji rodziny Kłopeć

10:30

Za ++ rodziców Helenę i Ferdynanda Hanzlików, Anielę i Pawła Teklów i ich rodziców

Poniedziałek 7 września 2020 

18:00

 

Wtorek 8 września 2020 

7:00

Za + Ewalda Stawarczyka z ok. ur., ++ z rodzin Stawarczyk, Bielski, Peroutka

Środa 9 września 2020 

18:00

Za ++ Wiktorię, Stanisława i Józefa Ziomków, Barbarę Kozak i Janusza Grzonkę

Czwartek 10 września 2020 

17:30

 

Piątek 11 września 2020 

18:00

Za ++ Jana i Genowefę Goniaków i rodzeństwo

Sobota 12 września 2020 

7:00

Za ++ rodziców Marię i Pawła Juroszków

18:00

Za ++ Marię i Tadeusza Koplów, rodziców z obu stron, rodzeństwo i ++ z rodzin Kopel, Szopa, Knyps i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 13 września 2020 

8:00

Za + Kamila Rutkowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

W intencji Remigiusza z ok. 50 r. ur.

Poniedziałek 14 września 2020 

18:00

Za ++ Jana Kominka i rodziców z obu stron

Wtorek 15 września 2020 

7:00

 

Środa 16 września 2020 

18:00

Za ++ Otylię i Roberta Bonczków

Czwartek 17 września 2020 

17:30

Za ++ Józefinę Skowron w 15 r. śm., męża Franciszka i ++ z rodzin Skowron, Kłopeć

Piątek 18 września 2020 

18:00

Za + Józefa Gołka w 10 r. śm. i ++ z rodziny

Sobota 19 września 2020 

7:00

Za ++ Antoniego Poloczka, matkę Marię i brata Józefa

18:00

Za ++ Annę i Franciszka Sikorów i córkę Marię

Niedziela 20 września 2020 

8:00

W intencji Gerarda z ok. 80 r. ur. i całej rodziny

10:30

W intencji solenizantów Pawła, Moniki, Brygidy, Piotrusia i babci

Poniedziałek 21 września 2020 

18:00

W intencji Ryszarda z ok. 70 r. ur.

Wtorek 22 września 2020 

7:00

 

Środa 23 września 2020 

18:00

Za ++ Marię Wojtas, męża Tomasza, rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 24 września 2020 

17:30

Za + Marię Wojtas i syna Czesława

Piątek 25 września 2020 

18:00

W intencji Lucyny i Janusza z ok. 25 r. śl.

Sobota 26 września 2020 

7:00

 

15:00

W intencji Agnieszki z ok. 40 r. ur. i całej rodziny

18:00

Za ++ Bolesława Kucharczyka, żonę Anielę, rodziców, teściów, zięcia Piotra Chwasta, ++ z rodzin Kucharczyk, Witosz

Niedziela 27 września 2020 

8:00

Za ++ Rozalię i Józefa Stańków, syna Romana, ++ z rodzin Staniek, Ściskała

10:30

Za ++ męża Kazimierza Radajewskiego w I r. śm., rodziców, teściów i ++ z rodziny Radajewski

Poniedziałek 28 września 2020 

18:00

 

Wtorek 29 września 2020 

7:00

 

Środa 30 września 2020 

18:00

 

Czwartek 1 października 2020 

17:30

Za ++ Mariannę i Józefa Szczypków, syna Władysława, synową Helenę, zięcia Krzysztofa i ++ z rodziny

Piątek 2 października 2020 

18:00

Za ++ Zofię i Leopolda Kaniów i ++ z rodzin Koterla, Kania

Sobota 3 października 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

13:00

W intencji Marii i Tadeusza z ok. 50 r. śl. i całej rodziny

18:00

Za ++ Jana i Marię Szczypków, synów Władysława i Emanuela, córkę Annę i ++ z rodziny

Niedziela 4 października 2020 

8:00

W intencji Ewy z ok. ur.

10:30

Za ++ Marię i Antoniego Marszałków i zięcia Franciszka

Poniedziałek 5 października 2020 

18:00

 

Wtorek 6 października 2020 

7:00

 

Środa 7 października 2020 

18:00

W intencji rodziny Brychcy z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo

Czwartek 8 października 2020 

17:30

Za ++ Marię Król z ok. ur., rodziców i ++ z rodzin Król, Gabzdyl

Piątek 9 października 2020 

18:00

Za ++ Anielę Kucharczyk, męża Bo;esława i zięcia Piotra

Sobota 10 października 2020 

7:00

Za ++ Anielę i Eugeniusza Drapów

18:00

Za ++ rodziców Otylię i Emila Bazgierów, Annę i Franciszka Jastrzembskich i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 11 października 2020 

8:00

Za + Mieczysława Stefka, ++ z rodzin Stefek, Łojek i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

Za ++ Antoniego Szopę, żonę Bronisławę i ++ z rodzin Szopa, Grzegorzek

Poniedziałek 12 października 2020 

18:00

Za ++ Krystynę Szkorupa i rodziców

Wtorek 13 października 2020 

7:00

 

Środa 14 października 2020 

18:00

Za ++ Józefa Klocka, rodziców z obu stron, rodzeństwo, szwagrów Stefana i Michała, ++ z rodzin Klocek, Kolek i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 15 października 2020 

17:30

 

Piątek 16 października 2020 

18:00

Za ++ Władysława Kolka, rodziców, dziadków, brata Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 17 października 2020 

7:00

Za + Jana Jarczyka

18:00

Za ++ Erwina Samlika, rodziców, teściów i ++ z rodziny

Niedziela 18 października 2020 

8:00

Za ++ rodziców Krystynę i Jana Milerów

10:30

Za ++ Marię i Józefa Sieńków, rodziców, teściów i ++ z rodzin Wandas, Sieńko

Poniedziałek 19 października 2020 

18:00

Za ++ Henryka Kłopcia z ok. ur., żonę Bronisławę, ++ z rodzin Kłopeć, Rygiel, Kopel, Czagan, Stawarczyk

Wtorek 20 października 2020 

7:00

 

Środa 21 października 2020 

18:00

W intencji Janusza z ok. 50 r. ur.

Czwartek 22 października 2020 

17:30

Za ++ Janusza Grzonkę i wnuczkę Iwetkę

Piątek 23 października 2020 

18:00

Za + brata Leszka w 9 r. śm. i ++ z rodziny

Sobota 24 października 2020 

7:00

Za ++ Marię i Norberta Szewczyków, rodziców, teściów i ++ z rodzin Hepa, Szewczyk

18:00

Za + Ryszrda Grenia w 10 r. śm. i ++ z rodzin Greń, Szkandera

Niedziela 25 października 2020 

8:00

Za ++ Józefa Cielepę, żonę Emilię i dwóch synów

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 26 października 2020 

18:00

Za ++ Alojzego Kaszę, żonę, rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 27 października 2020 

7:00

Za ++ Stefanię Samlik, męża Erwina, córkę Marię, dwóch zięciów i z pokrewieństwa z obu stron

Środa 28 października 2020 

18:00

Za ++ Eugeniusza Cielepę, rodziców Annę i Brunona, wnuczkę Weronikę, teściów Annę i Władysława Czyrnków, Jana Owczarzy i ++ z rodziny Jeleń

Czwartek 29 października 2020 

17:30

Za ++ Annę i Rudolfa Klocków i ++ z rodziny Klocek

Piątek 30 października 2020 

18:00

Za ++ Józefa Stawarczyka i rodziców z obu stron

Sobota 31 października 2020 

7:00

Za ++ Pelagię Szopa, męża Franciszka i rodziców z obu stron

18:00

Za ++ Alojzję i Franciszka Knypsów, siostrę zakonną Angelinę Szopę, ++ z rodzin Knyps, Kopel, Szopa i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 1 listopada 2020 

8:00

Za ++ Tadeusza Dziędziela, siostrę Marię, rodziców i teściów

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 2 listopada 2020 

18:00

Za ++ syna Michała Rudowskiego, rodziców Czesławę i Mieczysława, brata Leszka, teściową Barbarę, ++ z rodzin Bieniek, Głąb, Goczyński, Rudowski

Wtorek 3 listopada 2020 

7:00

 

Środa 4 listopada 2020 

18:00

Za ++ brata Zygmunta, żonę Stanisławę, syna Henryka, szwagra Władysława, syna Zbigniewa i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 5 listopada 2020 

17:30

 

Piątek 6 listopada 2020 

18:00

Za + Frydolina Czaję

Sobota 7 listopada 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Walerię Brychcy, męża Jana i ++ z rodziny

Niedziela 8 listopada 2020 

8:00

Za ++ Franciszka Rychłego z ok. ur. i rodziców Annę i Józefa Rychłych

10:30

W intencji Parafian - odpust

Poniedziałek 9 listopada 2020 

18:00

 

Wtorek 10 listopada 2020 

7:00

Za ++ Annę i Karola Powroźników i ++ z rodziny

Środa 11 listopada 2020 

10:00

W intencji Ojczyzny

Czwartek 12 listopada 2020 

17:30

 

Piątek 13 listopada 2020 

18:00

Za ++ Józefę i Jana Bielskich, syna Stanisława, ++ z rodzin Bielski, Stawarczyk, Peroutka

Sobota 14 listopada 2020 

7:00

Za Irenę i Mateusza Iwanków i ++ z rodzin Iwanko, Stefek

18:00

Za + Janusza Gizę i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 15 listopada 2020 

8:00

Za ++ Henryka, Piotra i Władysławę Karczewskich i ks. Jana Kozaczko

10:30

W intencji Janusza z ok. 60 r. ur.

Poniedziałek 16 listopada 2020 

18:00

Za ++ Krystynę i Rudolfa Szopów i syna Bolesława

Wtorek 17 listopada 2020 

7:00

 

Środa 18 listopada 2020 

18:00

Za + Władysława Szczypkę w r. śm.

Czwartek 19 listopada 2020 

17:30

Za + Elżbietę Smołkę w 2 r. śm.

Piątek 20 listopada 2020 

18:00

Za ++ rodziców Eugenię i Bolesława Graniecznych, dziadków Granieczny, Wątroba

Sobota 21 listopada 2020 

7:00

 

18:00

Za ++ Anielę i Brunona Waliców, syna Władysława

Niedziela 22 listopada 2020 

8:00

Za ++ Bronisławę Zdziebło, męża Karola, córkę, zięcia i synową

10:30

W intencji Anny z ok. 40 r. ur.

Poniedziałek 23 listopada 2020 

18:00

 

Wtorek 24 listopada 2020 

7:00

 

Środa 25 listopada 2020 

18:00

Za ++ Erwina Martinka w 23 r. śm. i rodziców z obu stron

Czwartek 26 listopada 2020 

17:30

Za ++ Stefanię i Franciszka Chmielniaków, Emilię, Jana i Janusza Grzonków

Piątek 27 listopada 2020 

18:00

Za + syna Michała Rudowskiego z ok. ur.

Sobota 28 listopada 2020 

7:00

 

18:00

Za ++ Władysława Kolka w 7 r. śm., rodziców, dziadków, brata Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 29 listopada 2020 

8:00

W intencji Jacka z ok. 17 r. ur.

10:30

Za ++ rodziców Helenę i Ferdynanda Hanzlików, Anielę i Pawła Teklów, ++ z rodzin Hanzlik, Tekla

Poniedziałek 30 listopada 2020 

18:00

 

Wtorek 1 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 2 grudnia 2020 

18:00

Za ++ rodziców Ewę i Józefa Łupieżowców

Czwartek 3 grudnia 2020 

17:30

 

Piątek 4 grudnia 2020 

18:00

Za + teściową Barbarę Rudowską i ++ z rodziny

Sobota 5 grudnia 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ rodziców Otylię i Emila Bazgierów, Mariannę i Józefa Śmiejów i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 6 grudnia 2020 

8:00

Za ++ Henryka Wielądka, żonę Wandę, siostrę Zofię i wnuka Arka

10:30

W intencji Juliana z ok. 80 r. ur.

Poniedziałek 7 grudnia 2020 

18:00

Za ++ Józefa Kłopcia, żonę, zięcia, rodziców i rodzeństwo

Wtorek 8 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 9 grudnia 2020 

18:00

Za + Eugeniusza Chromika

Czwartek 10 grudnia 2020 

17:30

Za + Marię Król w 16 r. śm. i ++ z rodzin Król, Gabzdyl

Piątek 11 grudnia 2020 

18:00

 

Sobota 12 grudnia 2020 

7:00

 

18:00

Za + Wiesława Samlika

Niedziela 13 grudnia 2020 

8:00

Za ++ rodziców Aurelię i Józefa Piekarczyków i dziadków

10:30

Za ++ Rudolfa Sznapkę, rodziców, teściów im ++ z rodzin Sznapka, Lose

Poniedziałek 14 grudnia 2020 

18:00

 

Wtorek 15 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 16 grudnia 2020 

18:00

Za ++ Helenę i Jadwigę Dziemba, ++ z rodzin Dziemba, Hauke i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 17 grudnia 2020 

17:30

 

Piątek 18 grudnia 2020 

18:00

 

Sobota 19 grudnia 2020 

7:00

 

18:00

Za + Fryderyka Węglorza i ++ z rodziny

Niedziela 20 grudnia 2020 

8:00

Za ++ Agnieszkę i Rudolfa Bryłów, ++ z rodzin Bryła, Marcol

10:30

W intencji Sylwestra z ok. 80 r. ur.

Poniedziałek 21 grudnia 2020 

18:00

 

Wtorek 22 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 23 grudnia 2020 

18:00

 

Czwartek 24 grudnia 2020 

7:00

 

24:00

W intencji Parafian

Piątek 25 grudnia 2020 

8:00

Za ++ Mateusza i Irenę Iwanków i ++ z rodziny Iwanko, Śmiga, Stefek

10:30

Za ++ Irenę i Józefa Krzeszewskich, ++ z rodzin Góral, Krzeszewski

Sobota 26 grudnia 2020 

8:00

Za ++ Bolesława Kucharczyka, żonę Anielę i zięcia Piotra

10:30

W intencji Eryki z ok. 80 r. ur. i całej rodziny

Niedziela 27 grudnia 2020 

8:00

 

10:30

W intencji Janiny z ok. 70 r. ur.

Poniedziałek 28 grudnia 2020 

9:00

W intencji dzieci

Wtorek 29 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 30 grudnia 2020 

18:00

Za ++ Jana Brychcy, żonę Walerię i ++ z rodziny

Czwartek 31 grudnia 2020 

17:30

W intencji Parafian