INTENCJE MSZY ŚW. 01/09/2020 - 31/12/2020
Uaktualniono 17/09/2020

 

Wtorek 1 września 2020 

8:00

W intencji dzieci i nauczycieli na rozpoczęcie roku szkolnego

Środa 2 września 2020 

18:00

Za ++ Franciszkę Brychcy, męża Jana, synów, synowe

Czwartek 3 września 2020 

18:00

Za ++ Zofię Palus, męża Władysława, zięciów Krzysztofa i Mirosława

Piątek 4 września 2020 

18:00

Za + ks. Antoniego Burkota

Sobota 5 września 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Elżbietę i Władysława Kondziołków i ++ z rodziny

Niedziela 6 września 2020 

8:00

W intencji rodziny Kłopeć

10:30

Za ++ rodziców Helenę i Ferdynanda Hanzlików, Anielę i Pawła Teklów i ich rodziców

Poniedziałek 7 września 2020 

18:00

Za ++ Bronisławę i Henryka Kłopciów od brata i bratowej z rodziną

Wtorek 8 września 2020 

7:00

Za + Ewalda Stawarczyka z ok. ur., ++ z rodzin Stawarczyk, Bielski, Peroutka

Środa 9 września 2020 

18:00

Za ++ Wiktorię, Stanisława i Józefa Ziomków, Barbarę Kozak i Janusza Grzonkę

Czwartek 10 września 2020 

18:00

Za ++ Marię Paszek w 25 r. śm., Teresę Szandor, Stanisława Demczaka i ++ z rodziny

Piątek 11 września 2020 

18:00

Za ++ Jana i Genowefę Goniaków i rodzeństwo

Sobota 12 września 2020 

7:00

Za ++ rodziców Marię i Pawła Juroszków

18:00

Za ++ Marię i Tadeusza Koplów, rodziców z obu stron, rodzeństwo i ++ z rodzin Kopel, Szopa, Knyps i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 13 września 2020 

8:00

Za + Kamila Rutkowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

W intencji Remigiusza z ok. 50 r. ur.

Poniedziałek 14 września 2020 

18:00

Za ++ Jana Kominka i rodziców z obu stron

Wtorek 15 września 2020 

7:00

Za + Aleksandrę Janiurek od sąsiadów z ul. Szkolnej, Polnej i Piaskowej

Środa 16 września 2020 

18:00

Za ++ Otylię i Roberta Bonczków

Czwartek 17 września 2020 

18:00

Za ++ Józefinę Skowron w 15 r. śm., męża Franciszka i ++ z rodzin Skowron, Kłopeć

Piątek 18 września 2020 

18:00

Za + Józefa Gołka w 10 r. śm. i ++ z rodziny

Sobota 19 września 2020 

7:00

Za ++ Antoniego Poloczka, matkę Marię i brata Józefa

18:00

Za ++ Annę i Franciszka Sikorów i córkę Marię

Niedziela 20 września 2020 

8:00

W intencji Gerarda z ok. 80 r. ur. i całej rodziny

10:30

W intencji solenizantów Pawła, Moniki, Brygidy, Piotrusia i babci

Poniedziałek 21 września 2020 

18:00

W intencji Ryszarda z ok. 70 r. ur.

Wtorek 22 września 2020 

7:00

Za ++ Franciszka Foltyna, rodziców, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

Środa 23 września 2020 

18:00

Za ++ Marię Wojtas, męża Tomasza, rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 24 września 2020 

18:00

Za + Marię Wojtas i syna Czesława

Piątek 25 września 2020 

18:00

W intencji Lucyny i Janusza z ok. 25 r. śl.

Sobota 26 września 2020 

7:00

Za + Annę Czaja od wnuczek z rodzinami

15:00

W intencji Agnieszki z ok. 40 r. ur. i całej rodziny

18:00

Za ++ Bolesława Kucharczyka, żonę Anielę, rodziców, teściów, zięcia Piotra Chwasta, ++ z rodzin Kucharczyk, Witosz

Niedziela 27 września 2020 

8:00

Za ++ Rozalię i Józefa Stańków, syna Romana, ++ z rodzin Staniek, Ściskała

10:30

Za ++ męża Kazimierza Radajewskiego w I r. śm., rodziców, teściów i ++ z rodziny Radajewski

Poniedziałek 28 września 2020 

18:00

Za + Antoniego Kłopcia od kuzyna Józefa z rodziną

Wtorek 29 września 2020 

7:00

Za + Aleksandrę Janiurek od Bożeny

Środa 30 września 2020 

18:00

Za + Annę Czaja od sąsiadów

Czwartek 1 października 2020 

18:00

Za ++ Mariannę i Józefa Szczypków, syna Władysława, synową Helenę, zięcia Krzysztofa i ++ z rodziny

Piątek 2 października 2020 

18:00

Za ++ Zofię i Leopolda Kaniów i ++ z rodzin Koterla, Kania

Sobota 3 października 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

13:00

W intencji Marii i Tadeusza z ok. 50 r. śl. i całej rodziny

18:00

Za ++ Jana i Marię Szczypków, synów Władysława i Emanuela, córkę Annę i ++ z rodziny

Niedziela 4 października 2020 

8:00

W intencji Ewy z ok. ur.

10:30

Za ++ Marię i Antoniego Marszałków i zięcia Franciszka
Roczek: Adam Kremiec

Poniedziałek 5 października 2020 

18:00

Za ++ Aleksandrę Janiurek, rodziców, siostrę i szwagra

Wtorek 6 października 2020 

7:00

Za + Aleksandrę Janiurek od byłej Rady Sołeckiej w Marklowicach

Środa 7 października 2020 

18:00

W intencji rodziny Brychcy z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o Bożą opiekę i błogosławieństwo

Czwartek 8 października 2020 

18:00

Za ++ Marię Król z ok. ur., rodziców i ++ z rodzin Król, Gabzdyl

Piątek 9 października 2020 

18:00

Za ++ Anielę Kucharczyk, męża Bolesława i zięcia Piotra

Sobota 10 października 2020 

7:00

Za ++ Anielę i Eugeniusza Drapów

18:00

Za ++ rodziców Otylię i Emila Bazgierów, Annę i Franciszka Jastrzembskich i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 11 października 2020 

8:00

Za + Mieczysława Stefka, ++ z rodzin Stefek, Łojek i dusze w czyśćcu cierpiące

10:30

Za ++ Antoniego Szopę, żonę Bronisławę i ++ z rodzin Szopa, Grzegorzek

Poniedziałek 12 października 2020 

18:00

Za ++ Krystynę Szkorupa i rodziców

Wtorek 13 października 2020 

7:00

Za + Aurelię Himlar or rodziny Stawarczyk

Środa 14 października 2020 

18:00

Za ++ Józefa Klocka, rodziców z obu stron, rodzeństwo, szwagrów Stefana i Michała, ++ z rodzin Klocek, Kolek i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 15 października 2020 

18:00

Za + Aleksandrę Janiurek od rodziny Płonka

Piątek 16 października 2020 

18:00

Za ++ Władysława Kolka, rodziców, dziadków, brata Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota 17 października 2020 

7:00

Za + Jana Jarczyka

18:00

Za ++ Erwina Samlika, rodziców, teściów i ++ z rodziny

Niedziela 18 października 2020 

8:00

Za ++ rodziców Krystynę i Jana Milerów

10:30

Za ++ Marię i Józefa Sieńków, rodziców, teściów i ++ z rodzin Wandas, Sieńko

Poniedziałek 19 października 2020 

18:00

Za ++ Henryka Kłopcia z ok. ur., żonę Bronisławę, ++ z rodzin Kłopeć, Rygiel, Kopel, Czagan, Stawarczyk

Wtorek 20 października 2020 

7:00

Za ++ Antoniego Kłopcia i jego rodziców

Środa 21 października 2020 

18:00

W intencji Janusza z ok. 50 r. ur.

Czwartek 22 października 2020 

18:00

Za ++ Janusza Grzonkę i wnuczkę Iwetkę

Piątek 23 października 2020 

18:00

Za + brata Leszka w 9 r. śm. i ++ z rodziny

Sobota 24 października 2020 

7:00

Za ++ Marię i Norberta Szewczyków, rodziców, teściów i ++ z rodzin Hepa, Szewczyk

18:00

Za + Ryszarda Grenia w 10 r. śm. i ++ z rodzin Greń, Szkandera

Niedziela 25 października 2020 

8:00

Za ++ Józefa Cielepę, żonę Emilię i dwóch synów

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 26 października 2020 

18:00

Za ++ Alojzego Kaszę, żonę, rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące

Wtorek 27 października 2020 

7:00

Za ++ Stefanię Samlik, męża Erwina, córkę Marię, dwóch zięciów i z pokrewieństwa z obu stron

Środa 28 października 2020 

18:00

Za ++ Eugeniusza Cielepę, rodziców Annę i Brunona, wnuczkę Weronikę, teściów Annę i Władysława Czyrnków, Jana Owczarzy i ++ z rodziny Jeleń

Czwartek 29 października 2020 

18:00

Za ++ Annę i Rudolfa Klocków i ++ z rodziny Klocek

Piątek 30 października 2020 

18:00

Za ++ Józefa Stawarczyka i rodziców z obu stron

Sobota 31 października 2020 

7:00

Za ++ Pelagię Szopa, męża Franciszka i rodziców z obu stron

18:00

Za ++ Alojzję i Franciszka Knypsów, siostrę zakonną Angelinę Szopa, ++ z rodzin Knyps, Kopel, Szopa i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 1 listopada 2020 

8:00

Za ++ Tadeusza Dziędziela, siostrę Marię, rodziców i teściów

10:30

W intencji Parafian

Poniedziałek 2 listopada 2020 

18:00

Za ++ syna Michała Rudowskiego, rodziców Czesławę i Mieczysława, brata Leszka, teściową Barbarę, ++ z rodzin Bieniek, Głąb, Goczyński, Rudowski

Wtorek 3 listopada 2020 

7:00

Za + Wandę Żelazowską od sąsiadów

Środa 4 listopada 2020 

18:00

Za ++ brata Zygmunta, żonę Stanisławę, syna Henryka, szwagra Władysława, syna Zbigniewa i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 5 listopada 2020 

18:00

Za + Aleksandrę Janiurek od pracowników Gminnego Przedszkola w Zebrzydowicach

Piątek 6 listopada 2020 

18:00

Za + Frydolina Czaję

Sobota 7 listopada 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ Walerię Brychcy, męża Jana i ++ z rodziny

Niedziela 8 listopada 2020 

8:00

Za ++ Franciszka Rychłego z ok. ur. i rodziców Annę i Józefa Rychłych

10:30

W intencji Parafian - odpust

Poniedziałek 9 listopada 2020 

18:00

Za ++ Brunona Miczka, żonę Helenę, brata Kurta, siostrę Stefanię i rodziców z obu stron

Wtorek 10 listopada 2020 

7:00

Za ++ Annę i Karola Powroźników i ++ z rodziny

Środa 11 listopada 2020 

10:00

W intencji Ojczyzny

Czwartek 12 listopada 2020 

18:00

Za ++ Annę i Stefana Gajdów

Piątek 13 listopada 2020 

18:00

Za ++ Józefę i Jana Bielskich, syna Stanisława, ++ z rodzin Bielski, Stawarczyk, Peroutka

Sobota 14 listopada 2020 

7:00

Za Irenę i Mateusza Iwanków i ++ z rodzin Iwanko, Stefek

18:00

Za + Janusza Gizę i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 15 listopada 2020 

8:00

Za ++ Henryka, Piotra i Władysławę Karczewskich i ks. Jana Kozaczko

10:30

W intencji Janusza z ok. 60 r. ur.

Poniedziałek 16 listopada 2020 

18:00

Za ++ Krystynę i Rudolfa Szopów i syna Bolesława

Wtorek 17 listopada 2020 

7:00

 

Środa 18 listopada 2020 

18:00

Za + Władysława Szczypkę w r. śm.

Czwartek 19 listopada 2020 

18:00

Za + Elżbietę Smołkę w 2 r. śm.

Piątek 20 listopada 2020 

18:00

Za ++ rodziców Eugenię i Bolesława Graniecznych, dziadków Granieczny, Wątroba

Sobota 21 listopada 2020 

7:00

 

18:00

Za ++ Anielę i Brunona Waliców, syna Władysława

Niedziela 22 listopada 2020 

8:00

Za ++ Bronisławę Zdziebło, męża Karola, córkę, zięcia i synową

10:30

W intencji Anny z ok. 40 r. ur.

Poniedziałek 23 listopada 2020 

18:00

Za ++ Marię i Emila Brychcych, Justynę Kopiec i rodziców z obu stron

Wtorek 24 listopada 2020 

7:00

 

Środa 25 listopada 2020 

18:00

Za ++ Erwina Martinka w 23 r. śm. i rodziców z obu stron

Czwartek 26 listopada 2020 

18:00

Za ++ Stefanię i Franciszka Chmielniaków, Emilię, Jana i Janusza Grzonków

Piątek 27 listopada 2020 

18:00

Za + syna Michała Rudowskiego z ok. ur.

Sobota 28 listopada 2020 

7:00

 

18:00

Za ++ Władysława Kolka w 7 r. śm., rodziców, dziadków, brata Henryka i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 29 listopada 2020 

8:00

W intencji Jacka z ok. 17 r. ur.

10:30

Za ++ rodziców Helenę i Ferdynanda Hanzlików, Anielę i Pawła Teklów, ++ z rodzin Hanzlik, Tekla

Poniedziałek 30 listopada 2020 

18:00

Za + Wandę Żelazowską od koleżanek i kolegów z klasy

Wtorek 1 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 2 grudnia 2020 

18:00

Za ++ rodziców Ewę i Józefa Łupieżowców

Czwartek 3 grudnia 2020 

18:00

W intencji Stanisławy z ok. 70 r. ur

Piątek 4 grudnia 2020 

18:00

Za + teściową Barbarę Rudowską i ++ z rodziny

Sobota 5 grudnia 2020 

7:00

W intencji Róż Różańcowych

18:00

Za ++ rodziców Otylię i Emila Bazgierów, Mariannę i Józefa Śmiejów i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 6 grudnia 2020 

8:00

Za ++ Henryka Wielądka, żonę Wandę, siostrę Zofię i wnuka Arka

10:30

W intencji Juliana z ok. 80 r. ur.

Poniedziałek 7 grudnia 2020 

18:00

Za ++ Józefa Kłopcia, żonę, zięcia, rodziców i rodzeństwo

Wtorek 8 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 9 grudnia 2020 

18:00

Za + Eugeniusza Chromika

Czwartek 10 grudnia 2020 

18:00

Za + Marię Król w 16 r. śm. i ++ z rodzin Król, Gabzdyl

Piątek 11 grudnia 2020 

18:00

Za + ks. Marka Kuliga

Sobota 12 grudnia 2020 

7:00

 

18:00

Za + Wiesława Samlika

Niedziela 13 grudnia 2020 

8:00

Za ++ rodziców Aurelię i Józefa Piekarczyków i dziadków

10:30

Za ++ Rudolfa Sznapkę, rodziców, teściów im ++ z rodzin Sznapka, Lose

Poniedziałek 14 grudnia 2020 

18:00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Kamili i jej rodziców

Wtorek 15 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 16 grudnia 2020 

18:00

Za ++ Helenę i Jadwigę Dziemba, ++ z rodzin Dziemba, Hauke i dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek 17 grudnia 2020 

18:00

Za ++ Zbigniewa Śmietanę i Antoniego Szopę

Piątek 18 grudnia 2020 

18:00

Za ++ Walerię i Jana Macurów, syna Jana i rodziców z obu stron Pala, Macura

Sobota 19 grudnia 2020 

7:00

 

18:00

Za + Fryderyka Węglorza i ++ z rodziny

Niedziela 20 grudnia 2020 

8:00

Za ++ Agnieszkę i Rudolfa Bryłów, ++ z rodzin Bryła, Marcol

10:30

W intencji Sylwestra z ok. 80 r. ur.

Poniedziałek 21 grudnia 2020 

18:00

 

Wtorek 22 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 23 grudnia 2020 

18:00

Za + Wandę Żelazowską od rodzin Firla, Włoch

Czwartek 24 grudnia 2020 

7:00

 

24:00

W intencji Parafian

Piątek 25 grudnia 2020 

8:00

Za ++ Mateusza i Irenę Iwanków i ++ z rodziny Iwanko, Śmiga, Stefek

10:30

Za ++ Irenę i Józefa Krzeszewskich, ++ z rodzin Góral, Krzeszewski

Sobota 26 grudnia 2020 

8:00

Za ++ Bolesława Kucharczyka, żonę Anielę i zięcia Piotra

10:30

W intencji Eryki z ok. 80 r. ur. i całej rodziny

Niedziela 27 grudnia 2020 

8:00

 

10:30

W intencji Janiny z ok. 70 r. ur.

Poniedziałek 28 grudnia 2020 

9:00

W intencji dzieci

Wtorek 29 grudnia 2020 

7:00

 

Środa 30 grudnia 2020 

18:00

Za ++ Jana Brychcy, żonę Walerię i ++ z rodziny

Czwartek 31 grudnia 2020 

17:30

W intencji Parafian